Пријављивање првака за упис у изабрану школу

Поштовани родитељи и будући прваци

или дођите и секретаријату школе доставите податке о детету:
средом од 11 до 18 часова.  осталим радним данима од 9 до 16 часова.

Потребни подаци о детету:

• Име и презиме
  • Име родитеља
  • Матични број (ЈМБГ)
  • Датум рођења
  • Адреса становања
  • Телефон
  • Потврда да је дете похађало или да похађа предшколски припремни програм

Напомена: За евентуална питања у вези са уписом, можете се обратити секретаријату школе на телефон:a eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 26-04-794.

Учитеље и организацију наставе првог разреда школске 2018/2019 године можете видети овде

Све што Вас интересује о упису у први разред, можете видети овде

Добродошли прваци

Похорска 1-33 2-34

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Ocena korisnika:  0 / 5

Online nedelja – takmičenje

Pozivamo Vas da postanete partner kampanje u Srbiji i da uključite što više članova vaših lokalnih zajednica u neke aktivnosti u okviru Onlajn nedelje.

U nastavku možete naći nekoliko predloga za aktivnosti koje možete organizovati tokom Onlajn nedelje 2017 (27. mart – 2. april). Naravno, ukoliko vi imate neke druge ideje i predloge za aktivnosti slobodno ih možete organizovati tokom ove nedelje.

I trudite se da sve vaše aktivnosti dokumentujete i širite, širite dalje preko socijalnih mreža.

Dragpartneri,

U ponedeljak 27. marta počinje Onlajn nedelja 2017!

Hvala što ste izrazili želju da učestvujete u Onlajn nedelji 2017 i na taj način doprinosite širenju digitalne pismenosti u oblasti informaciono-komunikacionih tehnologija u Srbiji.

Podsećamo vas da je aktivirana aplikacija (Brojačhttp://www.esurveyspro.com/s/347761/GOW2017 ) koja beleži učešće ljudi iz svih zemalja Evrope. Molimo vas registrujte sebe i svoje učenike kao učesnike iz Srbije i doprinesite promovisanju aktivnosti naše zemlje u oblasti digitalnog uključivanja. Brojanje će biti važeće od 27. marta. Svaki učesnik treba da klikne na brojač i zatim napravi još tri klika mišem odgovarajući opšta pitanja i time je vaš klik, odnosno učešće zvanično registrovano. Brojač se nalazi i na sajtu kampanje http://onlajnnedelja.telecentar.rs/ , a možete ga postaviti i na sajtu vaše škole / organizacije.

Ove godine promovišemo novi portal I-LINC (http://www.i-linc.eu/). Na I-LINC portalu možete pronaći:

·         Bazu članaka i relevantnih resursa

·         Aktuelne politike vezane za razvoj IKTa evropskih zemalja

·         Bazu partnera, gde možete da predstavite i svoju školu/organizaciju

·         Mogućnost učenja i usavršavanja, kao i mogućnost deljenja svojih dobrih praksi

·         Kalendar događaja

·         Veliku IKT zajednicu sa kojom možete da diskutujete o inicijativama, kampanjama i budućim događajima i projektima

Pozivamo vas da se registrujete na ovom portalu, kako bi imali mogućnosti da koristite sve njegove opcije (Napomena: prilikom prvog logovanja molimo vas da obavezno unesete zemlju iz koje dolazite).

Učestvujte u takmičenju za najbolju fotografiju, najbolji video zapis i najbolji kod (http://onlajnnedelja.telecentar.rs/takmicenje-2/ ) i osvojite neke od vrednih nagrada!

Kao specijalna nagrada i ove godine biće nagrada za najkreativniju upotrebu IKTa u nastavi. Pošaljite nam kratak opis (do 500 reči) kako ste vi kreativno koristili IKTa u obrazovanju u Word fajlu. Takođe, pošaljite nam i što više opisa šta ste sve radili tokom Onlajn nedelje 2017 kako bi promovisali vašu školu, biblioteku i organizaciju preko društvenih medija. Sve vaše materijale treba da nam pošaljite najkasnije do 5. aprila.

Postavljajte fotografije i video zapise ih na vaše veb sajtove, pošaljite nam ih, a mi ćemo ih postavljati na sajt Onlajn nedelje i našu Fejsbuk stranicu. (Napominjemo da nam slanjem fotografija automatski dajete dozvolu za njihovo postavljanje na veb sajt kampanje, naš Fejsbuk nalog kao i različite priloge u evropskim biltenima o Onlajn nedelji.)

U prilogu se nalazi i predlog saopštenja za medije, koje možete koristiti u promotivnim aktivnostima i po želji oblikovati.

Specijalnu zahvalnost želimo da uputimo Udruženju profesora informatike Srbije na pomoći u organizaciji ovogodišnje kampanje.

Srećno!

Tim Onlajn nedelje
BROJAČ
GOW15-prijavaI ove godine organizuje se takmičenje između zemalja u najvećem broju uključenih tokom Onlajn nedelje 2017. Na popularnom Brojaču potrebno je da se svaki korisnik anonimno popuni nekoliko osnovnih podataka o sebi. Brojač možete postaviti i na svoj sajt. Preuzmite ovde uputstvo kako da postavite Brojač na vaš sajt.

Objavio: Nemanja Vučković, učenik IV1

Your IP: 23.20.223.212