• Наша школа

• Савремена настава

• Део колектива школе

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

У школској 2020/2021. години изучаваће се као други страни језик:

ИТАЛИЈАНСКИ и НЕМАЧКИ

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2021. год.

Дете можете пријавити и овде на сајту, ако кликнете на следећи линк:

Пријавите првака овде на сајту

Ако буде неопходно да, осим попуњене електонске пријаве, предате и писмени захтев, обавестићемо Вас.

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34

Упис првака

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Photos icon

Четвртог дана рекреативне наставе смо ишли у градски парк Сокобање, где смо радили вежбе и трчали.  Касније, ишли смо по кеју поред реке Моравице до Жупан плаже. Тамо су нам рекреатори исппричали легенду која се крије иза њеног имена, о забрањеној љубави двоје младих. У повратку смо видели хотел „Бањица“.  Поподне смо ишли на спортски терен хотела „Моравица“.

Петог дана рекративне наставе планинарили смо до излетишта „Лептерија“, које је поред одмаралишта Народне банке Србије. Рекреатори су се на легенду о забрањеној љубави надовеао са другом могућности о Грцима који су били под влашћу Римљана (лептерија на грчком значи слобода).  Поподне смо ишли на спортске терене хотела „Моравица“. Увече смо у дискотеци имали маскембал.

Лара Галић, ученица III2 уз пратњу родитеља отпутовала је на Првенство Србије у ритмичкој гимнастици и освојила је два трећа места. По повратку са такмичења другари и учитељи су јој уз буран аплауз честитали на освојеним медаљама. У склопу вечерњег програма приказала нам је своје умеће на одушевљење свих.

Припремила:

учитељица Мира Ђорђић

?????????????

Петог дана рекративне наставе планинарили смо до излетишта „Лептерија“, које је поред одмаралишта Народне банке Србије. Рекреатори су се на легенду о забрањеној љубави надовеао са другом могућности о Грцима који су били под влашћу Римљана (лептерија на грчком значи слобода).  Поподне смо ишли на спортске терене хотела „Моравица“.  Наше одељење је ишло авантуристичким путем, кроз шуму и шипражије. Увече смо у дискотеци имали маскембал.

Sokobanja V dan

Елементаријум

kuglice

Научнопопуларни портал ЦПН