Панорама школе

Савремено опремљене учионице

Ми у дигиталном кабинету

• Slike škole

Ученици другог разреда на часу

• Slike škole

Најлепши смо, али нећемо да се хвалимо

Logo škole

Нови Београд, Луја Адамича 4    тел: 011/26-01-295

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Ocena korisnika:   / 0
NajlošijeNajbolje
Четвртог дана рекреативне наставе смо ишли у градски парк Сокобање, где смо радили вежбе и трчали.  Касније, ишли смо по кеју поред реке Моравице до Жупан плаже. Тамо су нам рекреатори исппричали легенду која се крије иза њеног имена, о забрањеној љубави двоје младих. У повратку смо видели хотел „Бањица“.  Поподне смо ишли на спортски терен хотела „Моравица“.

Петог дана рекративне наставе планинарили смо до излетишта „Лептерија“, које је поред одмаралишта Народне банке Србије. Рекреатори су се на легенду о забрањеној љубави надовеао са другом могућности о Грцима који су били под влашћу Римљана (лептерија на грчком значи слобода).  Поподне смо ишли на спортске терене хотела „Моравица“. Увече смо у дискотеци имали маскембал.

Лара Галић, ученица III2 уз пратњу родитеља отпутовала је на Првенство Србије у ритмичкој гимнастици и освојила је два трећа места. По повратку са такмичења другари и учитељи су јој уз буран аплауз честитали на освојеним медаљама. У склопу вечерњег програма приказала нам је своје умеће на одушевљење свих.

Припремила:

учитељица Мира Ђорђић

?????????????

Петог дана рекративне наставе планинарили смо до излетишта „Лептерија“, које је поред одмаралишта Народне банке Србије. Рекреатори су се на легенду о забрањеној љубави надовеао са другом могућности о Грцима који су били под влашћу Римљана (лептерија на грчком значи слобода).  Поподне смо ишли на спортске терене хотела „Моравица“.  Наше одељење је ишло авантуристичким путем, кроз шуму и шипражије. Увече смо у дискотеци имали маскембал.

Sokobanja V dan

Ove Nedelje