• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Пријављивање првака за упис у изабрану школу

Поштовани родитељи и будући прваци

или дођите и секретаријату школе доставите податке о детету:
средом од 11 до 18 часова.  осталим радним данима од 9 до 16 часова.

Потребни подаци о детету:

  • Име и презиме
  • Име родитеља
  • Матични број (ЈМБГ)
  • Датум рођења
  • Адреса становања
  • Телефон
  • Потврда да је дете похађало или да похађа предшколски припремни програм

Напомена: За евентуална питања у вези са уписом, можете се обратити секретаријату школе на телефон:a eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 26-04-794.

Учитеље и организацију наставе првог разреда школске 2018/2019 године можете видети овде

Све што Вас интересује о упису у први разред, можете видети овде 

Добродошли прваци

Teritorijalna pripadnost školi

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

 

Jelovnik u boravku

jelovnik

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Škola bez nasilja

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 82 gostiju i nema prijavljenih članova

Ocena korisnika:  0 / 5

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Освојене награде на Општинском такмичењу из математике и пласман на Градско такмичење
На Општинском такмичењу из математике, одржаном 24. фебруара, ученици наше школе су постигли одличне резултате и овим путем желимо да им честитамо и подржимо их у даљим нивоима такмичења.

Трећи разред

 Презиме и имеОдељењеБрој поенаРезултатПласман
1. Маринковић Урош 31 70 III награда  

Четврти разред

 Презиме и имеОдељењеБрој поенаРезултатПласман
1. Ћук Ана 42 90 I награда пласман на Градско такмичење
2. Станковић Павле 43 75 III награда  
3. Солдо Алекса 42 70 III награда  

Пети разред

 Презиме и имеОдељењеБрој поенаРезултатПласман
1. Поповић Милош 51 80 II награда пласман на Градско такмичење
2. Рађеновић Марија 51 70 III награда пласман на Градско такмичење
3. Милићевић Страхиња 52 65 III награда пласман на Градско такмичење

Шести разред

 Презиме и имеОдељењеБрој поенаРезултатПласман
1. Комарица Божо 61 75 III награда пласман на Градско такмичење

Осми разред

 Презиме и имеОдељењеБрој поенаРезултатПласман
1. Секулић Алекса 82 96 I награда пласман на Градско такмичење
2. Кончаловић Александар 82 60   пласман на Градско такмичење

ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА НА ОСТВАРЕНОМ УСПЕХУ И СРЕЋНО У ДАЉЕМ ТАКМИЧЕЊУ!

Припремила: Милица Тошић

Moodle

Moodle

Brojač poseta

00982945
Danas
Juče
Ove nedelje
Ovog meseca
Prošli mesec
Ukupno
708
705
3439
13806
14016
982945

Your IP: 54.167.196.208
27.04.2018 10:55

Raspored zvona

Biblioteka

Otvorena vrata