Недеља, 10.3.2019.

ОШ "Ђуро Стругар"

Ученице одељења IIсу на величанствен начин представљале нашу школу и оправдале епитет најбољих шахисткиња на Oпштинском првенству Новог Београда.

У веома јакој конкуренцији заузеле су прва три места и тако се пласирале на завршно такмичење Београда у категорији ученица другог разреда. Ана Сердаревић, надмоћно, са пуно надахнућа, максималним учинком, освојила прво место док су је пратиле Хана Мољковић и Вера Богдановић остављајући друге такмичарке за поен и по иза себе. Свакодневни рад доноси резултате, уз подразумевајући таленат наших ученица. Велика част је представљати Нови Београд и нашу школу на завршном шаховском турниру.

Александар Тојчић представљао нашу школу у конкуренцији дечака другог разреда и заузео четврто место, Пантић Вања такође освојио четврто место у категорији дечака четвртог разреда.

ЧЕСТИТАМО!

Your IP: 34.225.194.144