• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Jelovnik u boravku

jelovnik

Уџбеници за 2019/2020 школску годину

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 103 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

 

Видовдански турнир у шаху

 

Последњег дана школске године 2018/2019. у нашој школи одржан је традиционални Видовдански шаховски турнир, који је и овог пута изазвао велику пажњу ученика. Око 100 такмичара, од најмлађих до ученика шестог разреда, узело је учешће у веома занимљивом турниру који је завршен такмичењем родитеља и старијих чланова породица. Техничку подршку је обезбедио ШК „Делфин“.

За победнике обезбеђени су пехари, а друга и трећа места, као и сви учесници турнира награђени су медаљама које је обезбедио ШК "Делфин".

 

Vidovdanski turnir – I razred devojcice
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 7 Miljkovic Una SRB 8
2 5 Kolinski Dunja SRB 3 9
3 11 Savkvic Dunja SRB 3
4 1 Babic Biljana SRB 8
5 12 Stojkovic SOfija SRB
6 3 Bucek Mila SRB 2
7 4 Knezevic Martina SRB 7
8 6 Miljkovic Eva SRB 7
9 8 Milosavljevic Jana SRB
10 9 Polic Tara SRB
11 2 Blagojevic Ljudmila SRB 1
12 10 Radovanovic Hana SRB ½

 

Vidovdanski turnir – I razred decaci
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 8 Savic Bojan SRB 4 8
2 1 Bogdanovic Gavrilo SRB 3 8
  7 Milivojevic Jovan SRB 3 8
4 5 Marinkovic Vukasin SRB 2 9
5 3 Kovar Luka SRB 2 8
6 10 Vasic Djoordje SRB 2 6
7 2 Jeftic Ilija SRB 2 6
  6 Martinovic Tadija SRB 2 6
9 9 Valjarevic Jovan SRB 2
10 11 Vukicevuc Boris SRB 1 8
11 4 Lisica Milan SRB 1 6

 

Vidovdanski turnir – II razred devojcice
           
             
Konacna lista
           
             
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.  
1 1 Bogdanovic Vera SRB 4 8  
2 10 Serdarevic Ana SRB 3  
3 3 Kolasinac Milena SRB 3  
4 2 Dimitrijevic Jana SRB 3  
5 11 Stanic Milica SRB 6  
6 13 Stojkovic Maja SRB 6  
7 6 Moljkovic Hana SRB 2  
8 5 Lovric Sara SRB  
9 7 Nisic Anja SRB  
10 12 Stojisvljevic Senka SRB 6  
11 4 Kucin Branka SRB 6  
12 9 Savkovic Suncica SRB 1 8  
13 8 Pavlovic Lara SRB 1 7  

 

Vidovdanski turnir – II razred decaci    
           
Konacna lista        
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 14 Vasic Stefan SRB 4 7
2 8 Miljkovic Vuk SRB
3 1 Dragic Ilija SRB 3 8
4 12 Tojcic Aleksandar SRB 9
5 11 Stepanovic Bogdan SRB
6 4 Jankovic Aleksa SRB 7
7 9 Nedimovic Uros SRB 2
8 7 Markovic Milos SRB 2 8
9 6 Lukac Damjan SRB 2
10 5 Loncar Predrag SRB 2 5
11 15 Vukoje  Luka SRB 6
12 3 Jaksic Mihajlo SRB 6
13 13 Tojcic Stefan SRB 1 8
14 2 Dugacki Matija SRB 1
15 10 Rakonjac Vuk SRB 1 5

 

Vidovdanski turnir – III i IV razred devojcice
           
             
Konacna lista
           
             
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.  
1 3 Savic Mila SRB 4 7  
2 4 Savkovic Milica SRB 3 7  
3 2 Misita Isidora SRB 2 9  
4 6 Stankovic Mila SRB 2 7  
5 1 Maksimovic Nadja SRB 1 9  
6 7 Zivic ZOja SRB 1  
7 5 Stanic Katarina SRB 0 7  
             
             

 

Vidovdanski turnir – III i IV razred – decaci
           
             
Pozicija posle kola 4
           
             
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.  
1 1 Babic Petar SRB 4 6  
2 5 Kupi Andrej SRB 3  
3 4 Grac Predrag SRB 3  
4 9 Pantic Vanja SRB 2 8  
5 8 Obradovic Stefan SRB 2  
6 2 Djuric Nikola SRB 2  
7 6 Mihailovic Uros SRB 2 6  
8 3 Djuricic Stefan SRB 1  
9 7 Misita Uros SRB 1  

 

Vidovdanski turnir – V razred
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena Rez.
1 1 Filipovic Damjan SRB 5 0
2 6 Soldo Aleksa SRB 4 0
3 2 Jeremic Veljko SRB 3 0
4 3 Kovacevic Luka SRB 2 0
5 5 Radanovic Petar SRB 1 0
6 4 Kosutic Luka SRB 0 0

 

Vidovdanski turnir – VI razred
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena Rez.
1 3 Kvasnevski Pavle SRB 0
2 1 Vuckovic Nemanja SRB 3 0
3 4 Popovic Milos SRB 2 0
4 2 Dinic Lazar SRB 0
5 5 Zivovic Uros SRB 0 0

 

Vidovdanski turnir – Seniorke
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 6 Serdarevic Ana SRB 4
2 7 Serdarevic Tamara SRB 3
3 1 Bogdanovic Vera SRB 3 6
4 4 Moljkovic Hana SRB 2 9
5 2 Djuricic Sladjana SRB 2 5
6 5 Moljkovic Iva SRB 1 9
7 3 Lukac Mirjana SRB 1

 

Vidovdanski turnir – Seniori
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 3 Kecman Jovo SRB 4 7
2 5 Miljkovic Petar SRB 3 9
3 6 Neskovic Miroljub SRB 3
4 4 Markovic FIlip SRB 8
  8 Simic Mladen SRB 8
6 1 Bogdanovic Zivota SRB
7 11 Vasic Goran SRB
8 10 Tojcic Ugljesa SRB 1 8
9 7 Pavlovic Sima SRB 1 7
10 2 Jeftic Nikola SRB 1 6
11 9 Stepanovic Dragisa SRB 0 7


Видовдански шаховски турнир у нашој школи

 

Ученици наше школе, родитељи и старији чланови породице могу да се пријаве на шаховско такмичење посвећено обележавању Видовдана. Организациони одбор шаховског турнира наше школе и ШК "Делфин" припремили су вредне награде и добру вољу с циљем популаризације шаховске игре. 

Турнир ће бити одржан 14.6.2019. у 12 часова за ученике наше школе.

Сениори и сениорке ће почети такмичење после доделе пехара и медаља ученицима наше школе.

 

СРЕЋНО!

 

PhET симулације

new phet logo3

Moodle

Moodle

Brojač poseta

01137141
Danas
Juče
Ove nedelje
Ovog meseca
Prošli mesec
Ukupno
182
249
1037
11204
12423
1137141

Your IP: 35.153.73.72
18.07.2019 20:01

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата