• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Jelovnik u boravku

jelovnik

Уџбеници за 2019/2020 школску годину

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 28 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

Време за пријем родитеља

Наставник Наставни предмет време за пријема родитеља
Весна Барашин Немачки језик понедељак 6. час
Весна Драгојловић Разредна настава боравак  
Петар Ацковић Верска настава четвртак 4. час
Видосава Петровић ТИО уторак 7. час
Горан Јевтић Спортске активности четвртак 6. час
Звонко Вранић Географија петак 3. час
Дарко Шапић Физичко васпитање четвртак 7. час
Дејан Ковачевић Разредна настава уторак 1. час
Драгана Николашев Енглески језик понедељак 4. час
Милан Илић Разредна настава уторак  3. час
Марта Петровић ТИО уторак 7. час
Душица Цветковић Италијански језик 1. понедељак у месецу 3. час
Едита Фабри Разредна настава  уторак  3. час
Илијана Опачић Историја понедељак 5. час
Имрена Ђорђев Српски језик четвртак 6. час
Јасмина Мићић Српски језик уторак 7. час
Јована Петровић Физичко васпитање среда 5. час
Љиљана Абу Самра Биологија уторак 6. час
Љиљана Алимпић Разредна настава среда 1. час
Љиљана Милошевић Енглески језик понедељак 4. час
Милена Симишић  Разредна настава целодневна среда 6. час
Милина Катић Разредна настава уторак 2. час
Милина Кораћ  Разредна настава среда 13 h
Драгица Ћук Математика понедељак 4. час
Милојка Тадић Разредна настава боравак  
Миломирка Ђорђић Разредна настава целодневна среда 12 h
Мира Богојевић Хемија уторак 6. час
Надежда Илић Разредна настава среда 2. час
Ненад Поморишац Разредна настава понедељак 4. час
Оливера Мозетић Разредна настава целодневна среда 12 h
Слађана Милин Библиотекар четвртак 4. час
Тања Полети Музичка култура среда 4. час
Тијана Јуришић Ликовна култура четвртак 7. час
Нада Ранковић Географија уторак 3 час (сваке друге недеље)
Урош Симић Разредна настава целодневна среда 12 h
Биљана Чегар Математика понедељак 5. час
Александра Стефановић Физика среда 3. час
Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

 

ПЕТИ РАЗРЕД

Београд - Ваљево - Бранковина - Дивчибаре - Врујци - Београд

Планирана за 21. мај 2015. (једнодневна)

Агенција:

Цена на  рата

Динамика плаћања

I II III IV V VI VII VIII

         

         

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

Београд - Велика Плана (Копорин) - Манасија - Ресавска пећина - Београд

Планирана за 21. мај 2015. (једнодневна)

Агенција:

Цена  на   рата

Динамика плаћања

I II III IV V VI VII VIII
         
           

 

СЕДМИ РАЗРЕД

1. дан

Београд – Чачак – Ужице – Мокра гора (Шарганска осмица – вожња возом) – Дрвенград – Бајина башта (хотел, вечера, дискотека, ноћење)

2. дан

Доручак (Обилазак језера Перућац и манастира Рача) – Дебело брдо – Ваљево – Београд

Планирана 23. до 24. маја 2015.

Агенција:

Цена  на  рата

Динамика плаћања

I II III IV V VI VII VIII

             

             

 

ОСМИ РАЗРЕД

1. дан

Београд – Параћин – Гамзиградска бања – Зајечар (Гамзиград) – Неготин (Мокрањчева кућа и Музеј) – Доњи Милановац (ноћење у хотелу «Лепенски вир»)

2. дан

ХЕ Ђердап (обилазак) – Ручак – „Рајкова пећина“– Доњи Милановац (обилазак града) – ноћење у хотелу „Лепенски вир“

3. дан

Обилазак локалитета „Лепенски вир“ – ручак у хотелу – Манастир „Тумане“ – Голибачки град – Сребрно језеро – Београд

 

Планирана 23. до 25. маја 2015.

Агенција:

Цена  на рата

Динамика плаћања

I II III IV V VI VII VIII

             

             

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Moodle

Moodle

Бројач посета

01186658
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
44
580
2842
3171
1186658

Your IP: 3.214.184.124
08.12.2019 05:01

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата

Пријем родитеља