Панорама школе

Ми у дигиталном кабинету

Ученици другог разреда

• Slike škole

Најлепши смо, али нећемо да се хвалимо

Logo škole

Нови Београд, Луја Адамича 4    тел: 011/26-01-295

Prijavljivanje prvaka za upis u izabranu školu

Poštovani roditelji i budući prvaci

Овде пријавите дете за упис у први разред

ili dođite i sekretarijatu škole dostavite podatke o detetu:
Sredom od 11 do 18 časova.   Ostalim radnim danima od 9 do 16 časova.

Potrebni podaci o detetu:

• Ime i prezime
  • Ime roditelja
  • Matični broj (JMBG)
  • Datum rođenja
  • Adresa stanovanja
  • Telefon
  • Potvrda da je dete pohađalo ili da pohađa predškolski pripremni program

Napomena: Možete poneti zdravstvenu knjižicu deteta jer se u njoj nalaze svi potrebni podaci za prijavu. Za eventualna pitanja u vezi sa upisom, možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon: 26-04-794.

Učitelje i organizaciju nastave prvog razreda školske 2017/2018 godine možete videti ovde

Sve što Vas interesuje o upisu u prvi razred, možete videti ovde

Dobrodošli prvaci

Похорска 1-33 2-34

Ocena korisnika:   / 2
NajlošijeNajbolje

Na osnovu člana 3. Pravilnika o načinu i postupku davanja u zakup i određivanja zakupnine za školski prostor čiji je korisnik OŠ „Nadežda Petrović“, OŠ „Nadežda Petrović“ Novi Beograd raspisuje

OGLAS

Kojim poziva ponuđače da podnesu ponude za  zakup školskog prostora:

1.

Fiskulturna sala, površine oko 300 m2 za sportsku delatnost, početna cena 2.000,00 din/sat

2.

Fiskulturna sala za stalno ili povremeno rekretivno bavljenje sportom (košarka, odbojka i druge sportove osim fudbala) cena je fiksna 3000,00 din/sat

3.

Deo trpezarije oko 9m2 za svakodnevnu prodaju pekarskih proizvoda početna cena 20.000,00 din/mesec

4.

Prostor namenjen prodaji školskog, kancelarijskog materijala i sličnih proizvoda – knjižara, površine oko 4m2 početna cena 15.000,00 din/mesec

5.

Ostale aktivnosti:

a.

Učionice površine 56,00m2 za jednokratno ili povremeno kraće korišćenje u obrazovne svrhe za decu, početna cena 500,00 din/sat

b.

Učionice površine 56,00m2 za povremeno kraće korišćenje za odrasle u obrazovne i komercijalne svrhe, početna cena 1000,00 din/sat

Oglašeni prostor se nalazi u Luja Adamiča 4, Novi Beograd i izdaje se u sledećim terminima:
Termini u fiskulturnoj Sali (redni brojevi 1. i  2. Ovog oglasa) radnim danom počev od 18.00 .Termini u učionicama  (redni broj 5. Ovog oglasa) od 19,00 do 22,00 sati

Pravo učešća u postupku prikupljanja ponuda, radi sticanja svojstva zakupca imaju pravna lica, koja dostave urednu ponudu. Uputstvo za sastavljanje ponude možete preuzeti kod sekretara škole svakog radnog dana u vremenu od  10.00 do 14.00 sati, sve vreme roka određenog za dostavljanje dokumentacije, ili ga preuzeti na sajtuovde.

Za redni broj 2. Ovog oglasa, mogu konkurisati i pravna i fizička lica, a prednost će imati oni koji budu navedene termine tražili na duže vreme. Zahtevi za rekreativno korišćenje fiskulturne sale primaće se tokom cele godine, a za jednokrano ili povremeno korišćenje termina mogu se dobiti samo oni termini koji su trenutno slobodni.

Ponude se dostavljaju na adresu: OŠ „Nadežda Petrović“ Novi Beograd, Luja Adamiča 4, u zatvorenoj koverti sa naznakom „Ponuda za školski prostor – ne otvarati“, najkasnije do 3. Novembra  2016. Do 14,00 sati uključujući i ponude poslate poštom.

UPUTSTVO ZA SASTAVLJANJE PONUDE

Da bi ponuda bila uredna i potpuna treba da sadrži sledeću dokumentaciju.

·         redni broj i opis prostora na koji se ponuda odnosi,

·         sve podatke o podnosiocu ponude: pun i tačan naziv pravnog lica, adresa, sedište, rešenje o registraciji, broj tekućeg računa sa nazivom i sedištem poslovne banke, PIB.

·         delatnost koju ponuđač želi u prostoru da obavlja, a koja svojom prirodom odgovara karakteru obrazovne institucije

·         visinu zakupnine po satu mesečno, odnosno po terminu u trajanju od 60 minuta

·         dokaz da su izmirili sve obaveze kod dosadašnjeg zakupodavca (dokaz izdaje zakupodavac u vidu overene potvrde, koja mora sadržati adresu i telefon, kako bi se navodi u potvrdi mogli proveriti)

Nepotpune i neblagovremene ponude neće se razmatrati. Ponude se podnose najkasnije do 3. Novembra  2016.god. do 14.00 sati uključujući i ponude poslate poštom.

Ponude se podnose za jednu ili više navedenih pozicija. Za svaku poziciju se moraju posebno izraziti cene.

Pravo učešća imaju svi ponuđači pod jednakim uslovima.

Osnovni kriterijum za ocenu ponuda i odabir najpovoljnijeg ponuđača, odnosno budućeg zakupca, biće najviša ponuđena cena.

Ponude podnosilaca koji nisu izmirili svoje obaveze dosadašnjim zakupodavcima biće odbačene i neće se razmatrati.

Zakup prostora za svaki mesec, zakupac mora uplaćivati na račun škole do 5. u mesecu za koji se uplaćuje zakupnina.

Ostale informacije možete dobiti na telefon 26-98-632 svakog radnog dana od  10-14 sati.

Učesnike oglasa škola će pisano obavestiti o izboru najpovoljnije ponude u roku od 8 dana od dana donošenja odluke Školskog odbora.

Ove Nedelje

Your IP: 54.81.216.152