• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Пријављивање првака за упис у изабрану школу

Поштовани родитељи и будући прваци

или дођите и секретаријату школе доставите податке о детету:
средом од 11 до 18 часова.  осталим радним данима од 9 до 16 часова.

Потребни подаци о детету:

  • Име и презиме
  • Име родитеља
  • Матични број (ЈМБГ)
  • Датум рођења
  • Адреса становања
  • Телефон
  • Потврда да је дете похађало или да похађа предшколски припремни програм

Напомена: За евентуална питања у вези са уписом, можете се обратити секретаријату школе на телефон: 26-04-794.

Детаљније о упису деце у први разред, можете видети овде 

Добродошли прваци

Teritorijalna pripadnost školi

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

 

Jelovnik u boravku

jelovnik

Уџбеници за 2019/2020 школску годину

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 108 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ШКОЛСКУ 2018/2019. ГОДИНУ И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

Опис активностиДанВреме
Пробни завршни испит, математика петак 12.04. у 12ч
Пробни завршни испит, српски језик и комбиновани тест субота 13.04.
Анализа пробног завршног испита понедељак-петак 15-19.04.
Унос општих података и оцена 6. и 7. разреда   до 25.05.
Пријављивање кандидата за пријемни испит (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) петак-субота-недеља-понедељак 10-13.05. од 9-14 ч
Пријављивање кандидата за пријемни испит за одељења за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику    10. - 17. 05. од 09-14 ћ
Пријављивање ванредних ученика - старијих од 17 година за пријемни испит (детаљније обавештење у школским управама) петак и понедељак 10. и 13.05. од 9-14 ч
Пријемни испити за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику субота и недеља 25. и 26.05. 10 ч
Пријемни испити у музичким школама петак-субота-недеља 31.05, 01. и 02.06. од 10 ч
Пријемни испити у балетским школама недеља-понедељак-уторак 02-04.06. од 10 ч
Пријемни испити у уметничким школама ликовне области петак-субота-недеља 31.05, 01. и 02.06. од 9-12 ч и од 14-17 ч
Пријемни испит у Математичкој гимназији и математичким одељењима субота 01.06. од 10-12 ч
Пријемни испит за ученике са посебним способностима за биологију и хемију (биологија/хемија) субота 01.06. од 14-16 ч
Пријемни испит за ученике са посебним способностима за физику (математика/физика) и пријемни испит за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику (математика) недеља 02.06. 10-12 ч испит из математике, 14-16 ч испит из физике
Пријемни испит у филолошким гимназијама и филолошким одељењима субота-недеља 01. и 02.06. 10-12 ч
Пријављивање ученика и подношење спортске документације у Спортској гимназији субота и понедељак 01. и 03.06. од 9-14 ч
Пријављивање, у школским управама, ванредних ученика старијих од 17 година за упис у средњу школу понедељак - петак 27.05.-07.06.
Прелиминарни резултати пријемног испита у математичким и филолошким одељењима, одељењима за ученике са посебним способностима за физику, одељењима за ученике са посебним способностима за биологију и хемију, одељењима за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику и за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику среда 05.06. до 8 ч
Прелиминарни резултати пријемног испита у уметничким, музичким и балетским школама четвртак 06.06. до 8 ч
Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на резултате пријемног испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) четвртак 06.06. од 8-16 ч
Коначни резултати пријемних испита  (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит) петак 07.06. до 12ч
Провера склоности за упис ученика у 7. разред за програм основног образовања ученика обдарених за математику субота 22.06. у 10 ч
Завршни испит - тест из српског (матерњег) језика понедељак 17.06. од 9-11 ч
Прегледање теста из српског (матерњег) језика понедељак 17.06. од 12 ч
Завршни испит - тест из математике уторак 18.06. од 9-11 ч
Прегледање теста из математике уторак 18.06. од 12 ч
Завршни испит - комбиновани тест среда 19.06. од 9-11 ч
Прегледање комбинованог теста среда 19.06. од 12 ч
Супервизија спровођења завршног испита  од понедељка до четвртка 17-20.06.
Унос резултата завршног испита од понедељка до среде 17-19.06.
Дешифровање сва три теста (после прегледања комбинованог теста) среда 19.06.
Прелиминарни резултати завршног испита на нивоу школе петак 21.06. до 8 ч
Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у основним школама субота 22.06. од 8-16 ч
Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у окружним комисијама понедељак 24.06. од 8-16 ч
Објављивање коначних резултата завршног  испита четвртак 27.06. до 8 ч
Упис у музичке и балетске школе петак 28.06. до 16 ч
Попуњавање и предаја листе жеља у основној школи и унос у базу података петак и субота 28. и 29.06. од 8-15 ч
Провера листе жеља од стране ученика у основним школама среда 03.07. од 8 ч
Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки среда 03.07. од 8-15 ч
Објављивање званичне листе жеља ученика, провера листе жеља на званичном и техничком сајту четвртак 04.07. до 12 ч
Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним и средњим школама недеља 07.07. од 8 ч
Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу недеља 07.07. до 20 ч
Упис ученика у средње школе - први уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе понедељак и уторак 08. и 09.07. од 8-15 ч
Попуњавање и предаја листе жеља за други уписни круг понедељак 08.07. од 8-15 ч
Објављивање преосталих слободних места после другог уписног круга среда 10.07. до 8 ч
Објављивање коначног распореда ученика по школама у другом уписном кругу среда 10.07. до 8 ч
Упис ученика у средње школе - други уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе четвртак 11.07. од 8-15 ч

PhET симулације

new phet logo3

Moodle

Moodle

Brojač poseta

01142693
Danas
Juče
Ove nedelje
Ovog meseca
Prošli mesec
Ukupno
139
246
1280
3197
13559
1142693

Your IP: 18.232.53.231
18.08.2019 07:35

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата