• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

У школској 2020/2021. години изучаваће се као други страни језик:

ИТАЛИЈАНСКИ и НЕМАЧКИ

Teritorijalna pripadnost školi

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

 

Завршни испит

Професионална орјентација

Photos icon

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Јеловник у боравку

jelovnik

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 59 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

КАЛЕНДАР АКТИВНОСТИ ЗА СПРОВОЂЕЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ И УПИСА УЧЕНИКА У СРЕДЊУ ШКОЛУ ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ 

Опис активностидандатум и време

Прикупљање изјава компанија које су заинтересоване за дуално образовање (број места и називи образовних профила) - ПКС

петак

14.02.

Достављање пописаног списка компанија које су заинтересоване за дуално образовање (број места и називи образовних профила) - ПКС

уторак

18.02. до 15.00

Пријављивање кандидата (онлајн/непосредно) за пријемни испит/специјализовану гимназију/уметничку школу

(детаљније обавештење сајт МПНТР и сајт школе)

понедељак- четвртак

18-21.05.

Пријављивање ванредних ученика - старијих од 17 година за пријемни испит (за упис у музичку школу на одређене одсеке)

(детаљније обавештење у школским управама)

понедељак- четвртак

18-21.05.

Пријављивање кандидата за образовне профиле по дуалном моделу (детаљи поступка пријављивања у основним школама)

четвртак и петак

04.06. и 05.06. 
8.00-16.00

Пријављивање ученика и подношење спортске документације у одељењима за ученике са посебним способностима за спорт

понедељак и уторак

08.06. и 09.06.
8.00-16.00

Пријемни испит за одељења у школама у којима се део наставе остварује на страном језику

понедељак и уторак

08.06. и 09.06.
10.00

Пријемни испит у одељењима за ученике са посебним способностима за математику

уторак

09.06. 10.00

Пријемни испит у балетским школама

недеља, понедељак, уторак

07.06 - 09.06.
10.00

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за физику (математика/физика) и пријемни испит за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику

среда

10.06. 10.00
14.00

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за сценску и аудио-визуелну уметност

среда

10.06. 12.00

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за географију и историју (географија/историја)

четвртак

11.06. 10.00
14.00

Пријемни испит за ученике са посебним способностима за биологију и хемију (биологија/хемија)

петак

12.06. 10.00
14.00

Пријемни испит у одељењима за ученике са посебним способностима за филолошке науке

петак
(српски/матерњи језик) и

субота
(страни језик)

12.06. и 13.06. 
10.00

Пријемни испит у музичким школама

петак, субота, недеља

12.06. - 14.06.
08.00

Пријемни испит у уметничким школама ликовне области

петак, субота, недеља

12.06. - 14.06.
08.00

Пријављивање ванредних ученика старијих од 17 година за упис у средњу школу (детаљније обавештење у школским управама)

четвртак и петак

20.08 и 21.08.

Прелиминарни резултати пријемних испита

до уторка

16.06. до 08.00

Подношење и решавање евентуалних жалби ученика на

резултате пријемног испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит)

уторак

16.06.
10.00-16.00

Коначни резултати пријемних испита (детаљније обавештење у средњим школама које спроводе пријемни испит)

до среде

17.06. до 08.00

Пробни завршни испит - тест из српског (матерњег) језика и комбиновани тест - по раније утврђеним процедурама

понедељак

01.06.

Пробни завршни испит - тест из математике

уторак

02.06

Провера склоности за упис ученика у 7. разред за програм основног образовања ученика обдарених за математику

субота

27.06.10-00

Провера језичких компетенција за двојезичну наставу основног образовања

субота

27.06. 12.00

Пријемни испит за IBO одељења у гимназијама (српски језик/енглески језик)

субота

27.06. 10.00
испит из српског

језика, 12.00
испит из енглеског језика

Пријемни испит за IBO одељења у гимназијама (математика)

недеља

28.06. 10.00

Завршни испит - тест из српског (матерњег) језика

среда

17.06. 
09.00-11.00

Скенирање и прегледање теста из српског (матерњег) језика

среда и четвртак

17. и 18.06.

Завршни испит - тест из математике

четвртак

18.06. 
09.00-11.00

Скенирање и прегледање теста из математике

четвртак и петак

18.06. и 19.06.

Завршни испит - комбиновани тест

петак

19.06. 
09.00-11.00

Скенирање и прегледање комбинованог теста

петак и субота

19.06. и 20.06.

Супервизија спровођења завршног испита

од среде до понедељка

17.06. - 22.06.

Скенирање ИД образаца и повезивање са тестом (дешифровање)

субота и недеља

20.06. и 21.06.

Унос резултата завршног испита

понедељак

22.06.

Прелиминарни резултати завршног испита на нивоу школе

уторак

23.06. до 08.00

Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у основним школама

уторак

23.06. 
08.00-15.00

Пријем и решавање жалби ученика на резултате завршног испита у окружним комисијама

среда

24.06. 
08.00-16.00

Објављивање коначних резултата завршног испита

недеља

28.06. до 08.00

Упис у музичке и балетске школе

пеонедељак

29.06. 
08.00-16.00

Попуњавање и предаја листе жеља у основној школи и унос у базу података

понедељак и уторак

29.06. и 30.06. 
08.00-15.00

Провера листе жеља од стране ученика у основним школама

субота

04.07. од 08.00

Пријем жалби ученика на изражене жеље и уношење исправки

субота

04.07. 
08.00-15.00

Објављивање званичне листе жеља ученика, провера листе жеља на званичном и техничком сајту

недеља

05.07. до 12.00

Објављивање званичних резултата расподеле по школама и образовним профилима у основним и средњим школама

уторак

07.07. до 24.00

Објављивање преосталих слободних места за упис у другом кругу

среда

08.07. до 08.00

Упис ученика у средње школе - први уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

среда и четвртак

08.07. и 09.07. 
08.00-15.00

Попуњавање и предаја листе жеља за други уписни круг

среда

08.07. 
08.00-15.00

Објављивање преосталих слободних места после другог уписног круга

петак

10.07. до 24.00

Објављивање коначног распореда ученика по школама у другом уписном кругу

петак

10.07. до 24.00

Упис ученика у средње школе - други уписни круг, осим за упис у музичке и балетске школе

субота

11.07. 
08.00-15.00

Елементаријум

kuglice

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Moodle

Moodle

Бројач посета

01264208
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
38
293
2069
2922
1264208

Your IP: 3.236.8.46
11.07.2020 00:58

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата

Пријем родитеља