• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Jelovnik u boravku

jelovnik

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Škola bez nasilja

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 71 gostiju i nema prijavljenih članova

Ocena korisnika:  0 / 5

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
          РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ШК. 2014/2015. ГОД.

 
II РАЗРЕД

 

Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Анђелић Мина
Мичић Никола
II/1
II/1
Мислиша
ликовна култура
3.
1.
 
Јовичић Јана II/2 музич. култ.

2.  

 

IIIРАЗРЕД

Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Илић Наталија III/1 математика
Мислиша
3.
3.
 
Комарица Божо III/2 математика 2.  

 

IV РАЗРЕД

Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Вурдеља Ања IV/1 математика 3.  


 

V РАЗРЕД

Презиме и име

одељење

ПРЕДМЕТ

ОСВОЈЕНО МЕСТО

ОПШТИНА

ГРАД

Радосављевић   Петра

V/1

српски језик

2.



Данић Јована

V/1

биологија

2.

3.

Стојановић Софија

V/2

српски језик

2.

3.

Прокић Драгана

V/2

биологија

3.



Марковић Ива

V/2

биологија

3.



Влајић Тара

V/2

ликов. култ.

3.



Секулић Алекса

V/2

математика

мислиша

3.

2.

2.

Танчић Богдан

V/2

"Шта знаш о саобраћају"

3.



 

VРАЗРЕД

Мирчетић Анастасија

VI/1

физика

2.



Шешеља Лука

VI/1

биологија

3.



Манојловић Марта Магдалена

VI/1

вис

2.



Млађеновић Анђела

VI/1

кугла

2.



Пивић Лука

VI/1

100м

1.

1.

Марић Павле

VI/1

кугла

2.



Вукићевић Катарина

VI/2

биологија

3.



Чоловић Ива

VI/2

рецитатори

2.



Ђорђев Андреј

VI/2

600м

2.



Врета Катарина

VI/2

100м

1.

2.

Солдо Николина

VI/2

600м

1.



Јуришић Вук

VI/3

физика

мислиша

2.

3.

3.

Ракић Тина

VI/3

биологија

2.



Баришић Лав

VI/3

музич. култ.

1.

1.

Томић Огњен

VI/3

глав.мушка у.

1.



Јовковић Анастасија

VI/3

даљ

2.

3.

Петровић Стефан

VI/3

300м

1.



Станојевић Милан

VI/3

вис

1.



 

VII РАЗРЕД

Бујошевић Богдан

VII/1

епизодна улога

1.



Вуловић Урош

VII/1

800м

2.



Оцокољић Ивона

VII/1

"Шта знаш о саобраћају"

3.



Смиљић Љубица

VII/2

физика

хемија

биологија

3.

2.

3.

3.

Рајковић Савина

VII/2

ТИО

3.



Прокић Алекса

VII/2

хемија

биологија

3.

2.



Вукашин Софија

VII/2

музич. култ.

3.



Николић Николина

VII/2

даљ

3.



Јовковић Ђорђе

VII/2

даљ

1.

1.

Костић Алекса

VII/2

географија

3.



Лукић Мила

VII/3

вис

2.



Ћирић Урош

VII/3

100м

1.

3.

 

VIII РАЗРЕД

Петровић Дејана

VIII/1

биологија

3.



Драгић Димитрије

VIII/1

енглески ј.

биологија

2.

3.



Пантић Маша

VIII/1

кугла

2.



Цветковић Ненад

VIII/2

биологија

2.



Танчић Милица

VIII/2

италијански ј.

географија

3.

2.

2.

3.

Бајић Ђорђе

VIII/2

кугла

2.



Черњански Милена

VIII/2

600м

1.



Алексић Вељко

VIII/2

300м

2.



Вукашиновић Ђорђе

VIII/2

вис

1.



Петровић Јона

VIII/3

100м



глав.женска у.

1.

републичко

1.

1.

3.

награда

Вурдеља Сара

VIII/3

епизодна улога

1.



Тодоровић Теодора

VIII/3

музич. култ.

1.

1.





 

ГРУПНА И ЕКИПНА ТАКМИЧЕЊА

Презиме и име

одељење

ПРЕДМЕТ

ОСВОЈЕНО МЕСТО

ОПШТИНА

ГРАД

Врета Теодора

V/3

4х100м

1.



Крстић Миња

VI/1

4х100м

1.



Пивић Лука

VI/1

4х100м

1.

1.

Новаковић Филип

VI/1

4х100м

1.

1.

Лучић Страхиња

VI/2

4х100м



1.

Ђорђев Андреј

VI/2

драмсака секција

1.



Јанићијевић Ђорђе

VI/2

драмсака секција

1.



Врета Катарина

VI/2

4х100м

1.



Баришић Лав

VI/3

драмсака секција

1.



Јовковић Анастасија

VI/3

4х100м

1.



Петровић Стефан

VI/3

4х100м

1.



Станојевић Милан

VI/3

4х100м

1.



Смиљић Љубица

VII/2

4х100м

1.



Рајковић Савина

VII/2

драмсака секција

1.



Вукашин Софија

VII/2

драмсака секција

1.



Рашић Бојан

VII/2

драмсака секција

1.



Маричић Маша

VII/2

4х100м

1.



Николић Николина

VII/2

4х100м

1.



Јовковић Ђорђе

VII/2

4х100м

1.

1.

Бећаревић Лазар

VII/3

драмсака секција

1.



Ћирић Урош

VII/3

4х100м

1.

1.

Драгић Димитрије

VIII/1

драмсака секција

1.



Новаковић Лука

VIII/1

4х100м

1.

1.

Долганов Александар

VIII/1

4х100м

1.

1.

Димкић Јелена

VIII/2

драмсака секција

1.



Бајић Ђорђе

VIII/2

драмсака секција

1.



Тодоровић Теодора

VIII/3

драмсака секција

1.



Петровић Јона

VIII/3

4х100м

1.



Јенић Марта

VIII/3

драмсака секција

1.



Загорац Теодора

VIII/3

драмсака секција

1.



Селимотић Невена

VIII/3

драмсака секција

1.



Кулић Бојана

VIII/3

драмсака секција

1.



Манојловић Даница

VIII/3

драмсака секција

1.



Девојчице - екипа

VI

атлетика

1.

2.

Дечаци - екипа

VI

атлетика

1.

2.

Девојчице - екипа

VIII

атлетика

2.



Дечаци - екипа

VIII

атлетика

1.







 

ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ

Презиме и име

одељење

ПРЕДМЕТ



ОПШТИНА

ГРАД

Бујошевић Василије

II/1

мислиша

*



Димић Мила

III/2

математика

мислиша

*

*



Антић Душан

III/2

мислиша

*



Комарица Божо

III/2

мислиша

*



Николић Немања

IV/1

математика

*



Петровић Сара

IV/1

мислиша

*



Бањанац Ана

V/1

300м

*



Секулић Алекса

V/2

даљ



*

Матић Анђела

V/3

математика

*



Петровић Доротеа

V/3

"Шта знаш о саобраћају"

ТИО

*

*



Ђукић Никола

V/3

"Шта знаш о саобраћају"

*



Кончаловић Александар

V/3

ТИО

*



Рашовић Тара

V/3

ТИО

*



Крстић Миња

VI/1

300м

*

*

Манојловић Марта Магдалена

VI/1

вис



*

Млађеновић Анђела

VI/1

кугла



*

Марић Павле

VI/1

кугла



*

Солдо Николина

VI/2

600м



*

Ђорђев Андреј

VI/2

600м



*

Петровић Стефан

VI/3

300м



*

Станојевић Милан

VI/3

вис



*

Кузмановић Софиа

VII/1

"Шта знаш о саобраћају"

*



Вуловић Урош

VII/1

800м



*

Орловић Петар

VII/2

"Шта знаш о саобраћају"

*



Кузмановић Лука

VII/2

"Шта знаш о саобраћају"

*



Черњански Милена

VIII/2

600м



*

Алексић Вељко

VIII/2

300м



*

Вукашиновић Ђорђе

VIII/2

вис



*

Бајић Ђорђе

VIII/2

кугла



*