• Lorem ipsum dolor 1

  • Lorem ipsum dolor 2

  • Lorem ipsum dolor 3

  • Lorem ipsum dolor 4

  • Lorem ipsum dolor 5

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

У школској 2020/2021. години изучаваће се као други страни језик:

ИТАЛИЈАНСКИ и НЕМАЧКИ

Професионална орјентација

Photos icon

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Јеловник у боравку

jelovnik

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 42 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
          РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА ШК. 2014/2015. ГОД.

 
II РАЗРЕД

 

Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Анђелић Мина
Мичић Никола
II/1
II/1
Мислиша
ликовна култура
3.
1.
 
Јовичић Јана II/2 музич. култ.

2.  

 

IIIРАЗРЕД

Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Илић Наталија III/1 математика
Мислиша
3.
3.
 
Комарица Божо III/2 математика 2.  

 

IV РАЗРЕД

Презиме и име одељење ПРЕДМЕТ ОСВОЈЕНО МЕСТО
ОПШТИНА ГРАД
Вурдеља Ања IV/1 математика 3.  


 

V РАЗРЕД

Презиме и име

одељење

ПРЕДМЕТ

ОСВОЈЕНО МЕСТО

ОПШТИНА

ГРАД

Радосављевић   Петра

V/1

српски језик

2.



Данић Јована

V/1

биологија

2.

3.

Стојановић Софија

V/2

српски језик

2.

3.

Прокић Драгана

V/2

биологија

3.



Марковић Ива

V/2

биологија

3.



Влајић Тара

V/2

ликов. култ.

3.



Секулић Алекса

V/2

математика

мислиша

3.

2.

2.

Танчић Богдан

V/2

"Шта знаш о саобраћају"

3.



 

VРАЗРЕД

Мирчетић Анастасија

VI/1

физика

2.



Шешеља Лука

VI/1

биологија

3.



Манојловић Марта Магдалена

VI/1

вис

2.



Млађеновић Анђела

VI/1

кугла

2.



Пивић Лука

VI/1

100м

1.

1.

Марић Павле

VI/1

кугла

2.



Вукићевић Катарина

VI/2

биологија

3.



Чоловић Ива

VI/2

рецитатори

2.



Ђорђев Андреј

VI/2

600м

2.



Врета Катарина

VI/2

100м

1.

2.

Солдо Николина

VI/2

600м

1.



Јуришић Вук

VI/3

физика

мислиша

2.

3.

3.

Ракић Тина

VI/3

биологија

2.



Баришић Лав

VI/3

музич. култ.

1.

1.

Томић Огњен

VI/3

глав.мушка у.

1.



Јовковић Анастасија

VI/3

даљ

2.

3.

Петровић Стефан

VI/3

300м

1.



Станојевић Милан

VI/3

вис

1.



 

VII РАЗРЕД

Бујошевић Богдан

VII/1

епизодна улога

1.



Вуловић Урош

VII/1

800м

2.



Оцокољић Ивона

VII/1

"Шта знаш о саобраћају"

3.



Смиљић Љубица

VII/2

физика

хемија

биологија

3.

2.

3.

3.

Рајковић Савина

VII/2

ТИО

3.



Прокић Алекса

VII/2

хемија

биологија

3.

2.



Вукашин Софија

VII/2

музич. култ.

3.



Николић Николина

VII/2

даљ

3.



Јовковић Ђорђе

VII/2

даљ

1.

1.

Костић Алекса

VII/2

географија

3.



Лукић Мила

VII/3

вис

2.



Ћирић Урош

VII/3

100м

1.

3.

 

VIII РАЗРЕД

Петровић Дејана

VIII/1

биологија

3.



Драгић Димитрије

VIII/1

енглески ј.

биологија

2.

3.



Пантић Маша

VIII/1

кугла

2.



Цветковић Ненад

VIII/2

биологија

2.



Танчић Милица

VIII/2

италијански ј.

географија

3.

2.

2.

3.

Бајић Ђорђе

VIII/2

кугла

2.



Черњански Милена

VIII/2

600м

1.



Алексић Вељко

VIII/2

300м

2.



Вукашиновић Ђорђе

VIII/2

вис

1.



Петровић Јона

VIII/3

100м



глав.женска у.

1.

републичко

1.

1.

3.

награда

Вурдеља Сара

VIII/3

епизодна улога

1.



Тодоровић Теодора

VIII/3

музич. култ.

1.

1.





 

ГРУПНА И ЕКИПНА ТАКМИЧЕЊА

Презиме и име

одељење

ПРЕДМЕТ

ОСВОЈЕНО МЕСТО

ОПШТИНА

ГРАД

Врета Теодора

V/3

4х100м

1.



Крстић Миња

VI/1

4х100м

1.



Пивић Лука

VI/1

4х100м

1.

1.

Новаковић Филип

VI/1

4х100м

1.

1.

Лучић Страхиња

VI/2

4х100м



1.

Ђорђев Андреј

VI/2

драмсака секција

1.



Јанићијевић Ђорђе

VI/2

драмсака секција

1.



Врета Катарина

VI/2

4х100м

1.



Баришић Лав

VI/3

драмсака секција

1.



Јовковић Анастасија

VI/3

4х100м

1.



Петровић Стефан

VI/3

4х100м

1.



Станојевић Милан

VI/3

4х100м

1.



Смиљић Љубица

VII/2

4х100м

1.



Рајковић Савина

VII/2

драмсака секција

1.



Вукашин Софија

VII/2

драмсака секција

1.



Рашић Бојан

VII/2

драмсака секција

1.



Маричић Маша

VII/2

4х100м

1.



Николић Николина

VII/2

4х100м

1.



Јовковић Ђорђе

VII/2

4х100м

1.

1.

Бећаревић Лазар

VII/3

драмсака секција

1.



Ћирић Урош

VII/3

4х100м

1.

1.

Драгић Димитрије

VIII/1

драмсака секција

1.



Новаковић Лука

VIII/1

4х100м

1.

1.

Долганов Александар

VIII/1

4х100м

1.

1.

Димкић Јелена

VIII/2

драмсака секција

1.



Бајић Ђорђе

VIII/2

драмсака секција

1.



Тодоровић Теодора

VIII/3

драмсака секција

1.



Петровић Јона

VIII/3

4х100м

1.



Јенић Марта

VIII/3

драмсака секција

1.



Загорац Теодора

VIII/3

драмсака секција

1.



Селимотић Невена

VIII/3

драмсака секција

1.



Кулић Бојана

VIII/3

драмсака секција

1.



Манојловић Даница

VIII/3

драмсака секција

1.



Девојчице - екипа

VI

атлетика

1.

2.

Дечаци - екипа

VI

атлетика

1.

2.

Девојчице - екипа

VIII

атлетика

2.



Дечаци - екипа

VIII

атлетика

1.







 

ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ

Презиме и име

одељење

ПРЕДМЕТ



ОПШТИНА

ГРАД

Бујошевић Василије

II/1

мислиша

*



Димић Мила

III/2

математика

мислиша

*

*



Антић Душан

III/2

мислиша

*



Комарица Божо

III/2

мислиша

*



Николић Немања

IV/1

математика

*



Петровић Сара

IV/1

мислиша

*



Бањанац Ана

V/1

300м

*



Секулић Алекса

V/2

даљ



*

Матић Анђела

V/3

математика

*



Петровић Доротеа

V/3

"Шта знаш о саобраћају"

ТИО

*

*



Ђукић Никола

V/3

"Шта знаш о саобраћају"

*



Кончаловић Александар

V/3

ТИО

*



Рашовић Тара

V/3

ТИО

*



Крстић Миња

VI/1

300м

*

*

Манојловић Марта Магдалена

VI/1

вис



*

Млађеновић Анђела

VI/1

кугла



*

Марић Павле

VI/1

кугла



*

Солдо Николина

VI/2

600м



*

Ђорђев Андреј

VI/2

600м



*

Петровић Стефан

VI/3

300м



*

Станојевић Милан

VI/3

вис



*

Кузмановић Софиа

VII/1

"Шта знаш о саобраћају"

*



Вуловић Урош

VII/1

800м



*

Орловић Петар

VII/2

"Шта знаш о саобраћају"

*



Кузмановић Лука

VII/2

"Шта знаш о саобраћају"

*



Черњански Милена

VIII/2

600м



*

Алексић Вељко

VIII/2

300м



*

Вукашиновић Ђорђе

VIII/2

вис



*

Бајић Ђорђе

VIII/2

кугла



*





Елементаријум

kuglice

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Учење на даљину

Алати за учење на даљину
zuov

Учење на даљину

Образовни софтвер

matf

Moodle

Moodle

Бројач посета

01290700
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
59
203
675
6253
1290700

Your IP: 23.21.4.239
23.09.2020 02:22

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата

Пријем родитеља