• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Jelovnik u boravku

jelovnik

Уџбеници за 2019/2020 школску годину

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 24 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

 

Учешће на ликовним  конкурсима и такмичењима

-Септембар: „Свако дете срећног лица чува једна породица“ – учешће на конкурсу /  општинско такмичење.        

-Октобар: XIX Ревија стваралаштва деце и младих Београда; Сава центар; учешће на изложби

-Новембар: „У част Драгану Лукићу“ ликовни конкурс / општинско такмичење

Учествовали: Анђела Новаковић 5/3

                     Никола Вујчић 5/3

                     Теодора Марић 5/1

                     Емилија Сандић 6/3

                     Марија Цвијановић 6/3

-„ Украсимо научну јелку“ Фестивал науке / наградни конкурс



Учествовали: Никола Цветојевић 8/1

                     Тина Ракић 6/3

                     Емилија Сандић 6/3

                     Марија Цвијановић 6/3

                     Теа Шимичић 8/2

-Децембар: „Дечја карикатура Мали Пјер“ / општинско такмичење

Учествовали: Вељко Живановић 5/1

                     Тара Влајић 5/2

                     Никола Леваја 6/2

                     Ива Чоловић 6/2

                     Исидора Квасневски 5/3

Награда: Тара Влајић 3. место за карикатуру

-Јануар: Тара Влајић - Учешће на градском такмичењу „Дечја карикатура Мали Пјер



-Април: „ Ускршње ликовне чаролије“ / општинско такмичење

Учествовали: цртежи:  Ива Чоловић 6/2

                                   Дарко Јовановић 5/2

                                   Анђела Новаковић 5/3

                                   Теодора Марић 5/1

                                   Исидора Квасневски 5/3

                                   Андрија Милковић 5/2

                                   Ђевизђи Алекса 5/2

                                   Теодора Врета 5/3

                     Дрвена јаја: Ива Чоловић 6/2

                                        Ивана Џабасан 7/2                   

                                        Тијана Златановић 6/1

                                        Ристић Леа 7/1

-Мај: Такмичење ликовних секција- школско такмичење. Одржано 6.5. 2015.  И учествовало је 40 ученика од 1. до 8. Разреда. На општинско такмичење пласирали су се:

 Млађи разреди: Уна Јуришић 3/2

                          Јаков Плазинић 4/1

                          Јана Мирчетић 2/2

                          Олга Ковачевић 2/2

                    

Старији разреди: Јенић Марта 8/3

                           Марија Цвијановић 6/3

                           Емилија Сандић 6/3

                           Исидора Квасневски 5/3

                           Анђела Новаковић 5/3

                           Сара Вурдеља 8/3

- Такмичење ликовних секција- општинско такмичење.

  Учествовали:     Јенић Марта 8/3

                           Марија Цвијановић 6/3

                           Емилија Сандић 6/3

                           Исидора Квасневски 5/3

                           Анђела Новаковић 5/3

                           Сара Вурдеља 8/3

-Птице: Учествовали: Андрија Милковић 5/2

                                  Опачић Марко 5/1

                                  Исидора Квасневски 5/3

                                  Млађеновић Анђела 6/1

                                  Анђела Новаковић 5/3

                                  Огњен Љутица 5/2

                                  Катарина Борош 6/3

                                  Анђела Васић 5/2



Награде:  Општинско такмичење „ Птице“ :

                Млађеновић Анђела 6/1  2. место

                Борош Катарина 6/3 3. место





-Општинско такмичење ликовних секција:

Похвале: Сара Вурдеља 8/3

                Марта Јенић 8/3



-International Environmental Childrens Drawing Contest, Japan

Учестују: Мирчетић Јана 2/2

               Челаревић Тадија 2/2

               Карапанчић Ања 2/2

               Попадић Симона 2/2

               Сандић Исидора 2/2

               Стојановић Софија 5/2

               Васић Анђела 5/2

 

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Moodle

Moodle

Brojač poseta

01179683
Danas
Juče
Ove nedelje
Ovog meseca
Prošli mesec
Ukupno
34
362
1461
6486
13337
1179683

Your IP: 3.92.92.168
21.11.2019 05:30

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата