• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Teritorijalna pripadnost školi

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

 

Онлајн тестирање

Професионална орјентација

Photos icon

Мала матура - припрема

logo 2

Учење на даљину

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Јеловник у боравку

jelovnik

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 16 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

 

Учешће на ликовним  конкурсима и такмичењима

-Септембар: „Свако дете срећног лица чува једна породица“ – учешће на конкурсу /  општинско такмичење.        

-Октобар: XIX Ревија стваралаштва деце и младих Београда; Сава центар; учешће на изложби

-Новембар: „У част Драгану Лукићу“ ликовни конкурс / општинско такмичење

Учествовали: Анђела Новаковић 5/3

                     Никола Вујчић 5/3

                     Теодора Марић 5/1

                     Емилија Сандић 6/3

                     Марија Цвијановић 6/3

-„ Украсимо научну јелку“ Фестивал науке / наградни конкурс



Учествовали: Никола Цветојевић 8/1

                     Тина Ракић 6/3

                     Емилија Сандић 6/3

                     Марија Цвијановић 6/3

                     Теа Шимичић 8/2

-Децембар: „Дечја карикатура Мали Пјер“ / општинско такмичење

Учествовали: Вељко Живановић 5/1

                     Тара Влајић 5/2

                     Никола Леваја 6/2

                     Ива Чоловић 6/2

                     Исидора Квасневски 5/3

Награда: Тара Влајић 3. место за карикатуру

-Јануар: Тара Влајић - Учешће на градском такмичењу „Дечја карикатура Мали Пјер



-Април: „ Ускршње ликовне чаролије“ / општинско такмичење

Учествовали: цртежи:  Ива Чоловић 6/2

                                   Дарко Јовановић 5/2

                                   Анђела Новаковић 5/3

                                   Теодора Марић 5/1

                                   Исидора Квасневски 5/3

                                   Андрија Милковић 5/2

                                   Ђевизђи Алекса 5/2

                                   Теодора Врета 5/3

                     Дрвена јаја: Ива Чоловић 6/2

                                        Ивана Џабасан 7/2                   

                                        Тијана Златановић 6/1

                                        Ристић Леа 7/1

-Мај: Такмичење ликовних секција- школско такмичење. Одржано 6.5. 2015.  И учествовало је 40 ученика од 1. до 8. Разреда. На општинско такмичење пласирали су се:

 Млађи разреди: Уна Јуришић 3/2

                          Јаков Плазинић 4/1

                          Јана Мирчетић 2/2

                          Олга Ковачевић 2/2

                    

Старији разреди: Јенић Марта 8/3

                           Марија Цвијановић 6/3

                           Емилија Сандић 6/3

                           Исидора Квасневски 5/3

                           Анђела Новаковић 5/3

                           Сара Вурдеља 8/3

- Такмичење ликовних секција- општинско такмичење.

  Учествовали:     Јенић Марта 8/3

                           Марија Цвијановић 6/3

                           Емилија Сандић 6/3

                           Исидора Квасневски 5/3

                           Анђела Новаковић 5/3

                           Сара Вурдеља 8/3

-Птице: Учествовали: Андрија Милковић 5/2

                                  Опачић Марко 5/1

                                  Исидора Квасневски 5/3

                                  Млађеновић Анђела 6/1

                                  Анђела Новаковић 5/3

                                  Огњен Љутица 5/2

                                  Катарина Борош 6/3

                                  Анђела Васић 5/2



Награде:  Општинско такмичење „ Птице“ :

                Млађеновић Анђела 6/1  2. место

                Борош Катарина 6/3 3. место





-Општинско такмичење ликовних секција:

Похвале: Сара Вурдеља 8/3

                Марта Јенић 8/3



-International Environmental Childrens Drawing Contest, Japan

Учестују: Мирчетић Јана 2/2

               Челаревић Тадија 2/2

               Карапанчић Ања 2/2

               Попадић Симона 2/2

               Сандић Исидора 2/2

               Стојановић Софија 5/2

               Васић Анђела 5/2

 

Елементаријум

kuglice

Научнопопуларни портал ЦПН

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Moodle

Moodle

Бројач посета

01253887
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
30
452
902
902
1253887

Your IP: 3.231.220.225
03.06.2020 01:06

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата

Пријем родитеља