• Наша школа

• Савремена настава

• То смо ми

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2024. год.
Апликација за електронско заказивање термина, преко еУправе биће доступна од 20. марта 2024. године.
Путем Апликације термине заказају они који територијално припадају Школи.

За оне који територијално не припадају Школи омогућен је упис и заказивање путем нашаг сајта овде:

Овде пријавите првака и изаберите термин тестирања

Уколико родитељ не може, или не жели, да закаже термин путем Апликације или сајта, може то учинити путем телефона 011/2604794 радним данима од 10-13 часова (четвртком од 13-16 часова) или лично у наведеном периоду.
Званичан упис почиње 01. априла 2024. године, путем еУпис-а, након тестирања/разговора детета са педагогом или психологом Школе у канцеларији секретара.

Детаљније о упису погледајте овде

Е-управа - упис првака

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Територијална припадност школи

Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34

Бесплатни уџбеници

prvaci 2

Завршни испит

Календар такмичења

calendar 03

Уџбеници за 2024/2025 годину

book page turn 03

zupcanik

door 01

giphy

Школа без насиља

Нови Београд деци: ОШ "Надежда Петровић" добила нову ограду, капије и уређен спортски терен

У школи "Надежда Петровић" завршени су радови на ограђивању дворишта и уређењу спортског терена. Замењена је стара дотрајала ограда према улици и стављене две нове капије. У оквиру радова постављена је и заштитна ограда иза голова на спортском терену који је такође реновиран.

Zamenjena je i stara dotrajala ograda i stavljene su dve nove kapije

Преузето са сајта: http://www.blic.rs/vesti

Општина Нови Београд је у протеклом периоду финансирала радове на уређењу и поправкама више школа на својој територији, како би ђацима обезбедила боље и безбедније услове за рад и боравак у њима.
На терену су замењене конструкције за кошеве и постављени нови голови за фудбал и рукомет. Цео терен је и обележен.
Школу је данас посетио Александар Шапић, председник општине Нови Београд.

Zamenjene su konstrukcije za koševe, postavljeni su novi golovi i ceo teren je sada obeležen

• Пре неколико месеци завршили смо ограду око школе "Марко Орешковић", која је ту прекопута. Овде смо урадили ограду и терен, и надам се да су деца задовољна. Можда то није много, али је сходно нашим могућностима. Волео бих да будемо у могућности да све школе на Новом Београду буду унифициране, и добију овакве ограде - рекао је Шапић.

Oko škole je sređeno zelenilo

Око школе је сређено зеленило, посечено старо растиње и жбуње из безбедносних разлога, потенцијалне опасности по децу у школском дворишту.

Директорка школа Ивана Стјепановић, захвалила је општини јер је, како је рекла , школа најзад после 60 година добила ваљану ограду.

Чувам те

logo 155x38

Елементаријум

logo elementarijum