Учење на даљину

Мала матура - припрема

Photos icon

7 једноставних корака како да спречите ширење корона вируса и заштитите себе и своју породицу

Драги ученици,

Верујем да у овим тренуцима поступате изнад свега савесно! Тренутак у коме се сада налазите је, нажалост, први и важан тест који ће показати колико сте одрасли.

Али није на одмет да вас подсетим...

20200323 hqdefault b

У току трајања наставе на даљину комуницираћемо преко и-мејла, отварајући различите теме које се тичу опште културе, учења, слободног времена, напредовања у учењу и сл.  Сва питања и предлоге које имате, можете ми слати на ову адресу: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., трудићу се да свима одговорим у најкраћем року, а у периоду од 10 ди 14 часова сваког дана. Питања можете слати са заједничке адресе, или своје личне.

Ваш педагог,
Драгана