• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Teritorijalna pripadnost školi

Деца која станују на наведеним адресама, територијално припадају нашој школи.

УлицеБројеви
непарнипарни
Похорска (Г. Жданова) 1-33 2-34
Луја Адамича 1-31 2-24
Радоја Дакића 1-39 и 63,65,67 2-8 и 78,80
Отона Жупанчича 23-51 -
Џона Кенедија 39-83 12-34
Сремских одреда - 2-20
Тошин Бунар 65-123 98-152
Излетнички пут 1-21 2-40
Истарска 15-41 20-40
Творничка - 40,60,64

 

Онлајн тестирање

Професионална орјентација

Photos icon

Мала матура - припрема

logo 2

Учење на даљину

Уџбеници за 2019/2020 школску годину

Јеловник у боравку

jelovnik

Škola bez nasilja

unicef. . .

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 13 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

 

 

СВЕТОСАВСКИ ШАХОВСКИ ТУРНИР

 

 

24.1.2020. одржан је Светосавски шаховски турнир. Три првопласирана ученика и три првопласиране ученице сваког разреда стекли су право учешћа на Општинском такмичењу.

 

        

 

ИЗВЕШТАЈ СА ШКОЛСКОГ ТАКМИЧЕЊА У ШАХУ  -  2019/20.
           
ОСНОВНА ШКОЛА  "Надежда Петровић"
           
1.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  1.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Васић Уна 1 Јовановић Немања
2 Димић Марија 2 Трајчески Коста
3 Стошић Катарина 3 Синић Алекса
2.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  2.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Миљковић Уна 1 Миливојевић Јован
2 Лукић Петра 2 Маринковић Вукашин
3 Колински Дуња 3 Димитријевић Дамјан
3.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  3.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Мољковић Хана 1 Васић Стефан
2 Сердаревић Ана 2 Тојчић Александар
3 Димитријевић Јана 3 Дугачки Матеја
4.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  4.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1 Мисита Исидора 1 Бабић Петар
2 Савковић Милица 2 Ђурић Никола
3 Станић Катарина 3 Шекуларац Душан
5.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  5.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1   1 Обрадовић Стефан
2   2 Вукојевић Матеја
3   3 Пантић Вања
6.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  6.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1   1 Филиповић Дамјан
2   2 Малетић Борис
3   3 Солдо Алекса
7.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  7.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1   1 Квасневски Павле
2   2 Вучковић Немања
3   3 Динић Лазар
8.разред ДЕВОЈЧИЦЕ ( презиме и име )  8.разред ДЕЧАЦИ ( презиме и име ) 
1   1  
2   2  
3   3  
 
СУДИЈА ФА Бабић Јанко НАСТАВНИК Дејан Ковачевић
ДАТУМ 24.01.2020. ДИРЕКТОР Ивана Стјепановић

 

PhET симулације

new phet logo3

Осигурање ученика

Moodle

Moodle

Raspored zvona

Biblioteka

Отворена врата

Пријем родитеља