• Slike škole

    Панорама школе

  • Slike škole

    Савремено опремљене учионице

  • Slike škole

    Ми у дигиталном кабинету

  • Slike škole

    Ученици другог разреда

  • Slike škole

    Најлепши смо, али нећемо да се хвалимо

Logo škole

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4    тел: 011/26-01-295

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Škola bez nasilja

Prijava korisnika

Samo za registrovane korisnike

Sada na sajtu

Ko je na mreži: 84 gostiju i nema prijavljenih članova

Ocena korisnika:   / 0
NajlošijeNajbolje 
ОСТВАРЕНИ ПОЈЕДИНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ 2012/2013.
Р бр Презиме и име ученика РO Врста такмичења Ниво такмичења и освојено место
Опш
тина
Град Република
1. Секулић Алекса 32 математика 2    
2.  Танчић Богдан 32 математика 3
3. Солдо Николина 42 математика 3
4. Бајић Анђела 42 математика 3
5. Врета Катарина 42 математика 3
6. Сандић Емилија 43 математика 3
7. Томић Огњен 43 математика 2
8. Петровић Стефан 43 математика 3
9. Јуришић Вук 43 математика 1
10. Петровић Јона 63 математика 3
11. Малетић Тања 72 хемија 3
12. Шутић Никола 71 хемија 3
13. Миленковић Катарина 84 француски језик 1 2 2
14. Челиковић Марија 83 италијански језик 3
15. Каблар Круна 84 енглески језик 2
16. Чичкарић Катарина 84 енглески језик 2
17. Јеринић Сара 84 енглески језик 2
18. Недељковић Дуња 82 енглески језик 3
19. Бегановић Анита 82 енглески језик 3
20. Јовановић Василије 81 енглески језик 2
21. Гвозденовић Ана 81 енглески језик 2
22. Костић Александра 81 енглески језик 2
23. Јакшић Милица 83 енглески језик 3
24. Станковић Дина 51 биологија 2 2
25. Петровић Катарина 53 биологија 3
26. Цветковић Ненад 62 биологија 1
27. Цветојевић Никола 61 биологија 2 2
28. Тодоровић Теодора 63 биологија 2 2
29. Петровић Јона 63 биологија 2 2
30. Петровић Дејана 61 биологија 2 2
31. Димитријевић Невена 62 биологија 3
32. Шешеља Милица 73 биологија 3
33. Обрадовић Јелена 81 биологија 3
34. Смиљић Љубица 52 математика 2
35. Вукашин Софија 52 музичка култура 1 1
36. Тодоровић Теодора 63 музичка култура 1
37. Марић Хелена 82 музичка култура 1 3
38. Туфекџић Дарија 83 музичка култура 1 3
39. Тишма Душан 52 биологија 1 1
40. Максимовић Анђела 82 биологија 3
41. Молнар Ана 52 биологија 3
42. Ђорић Богдан 81 историја 1
43. Миленковић Катарина 84 историја 2
44. Јакшић Љубица 82 историја 3
45. Бабић Александра 83 историја 3
46. Гвозденовић Ана 81 историја 3
47. Станишић Милица 73 географија 1
48. Димић Мина 73 географија 1
49. Јанковић Марија 71 географија 2
50. Миленковић Катарина 84 географија 2
51. Трећак Лука 81 географија 3
52. Челиковић Марија 83 географија 3
53. Ћулибрк Милица 83 географија 3
54.

група певача (9)V-VIII

  музичка култура 2
55. Караосмановић Ања 51 музичка култура 2
56. Вукашин Софија 52 музичка култура 2
57. Тодоровић Теодора 63 музичка култура 2
58. Мирчетић Јелена 73 музичка култура 2
59. Гвозденовић Ана 81 музичка култура 2
60. Тодоровић Катарина 81 музичка култура 2
61. Марић Хелена 82 музичка култура 2
62. Бећаравић Тара 83 музичка култура 2
63. Туфекџић Дарија 83 музичка култура 2
64. Мирчетић Анастасија 41 математика 3
65. Ђорић Богдан 81 одбојка  1
66. Радовић Матија 84 одбојка 1
67. Милошевић Станко 82 одбојка  1
68. Радочај Никола 82 одбојка  1
69. Кулић Филип 83 одбојка 1
70. Влаисављевић Михајло 84 одбојка  1
71. Јовановић Никола 81 одбојка  1
72. Алексић Вељко 62 атлетика - 100м 1 2
73.  Вукашиновић Ђорђе 62 атлетика - 100м 1 2
74. Бајић Ђорђе 62 атлетика - 300м 1 2
75. Ашковић Павле 63 атлетика - 600м 1 2
76. Јовковић Ђорђе 52 атлетика - даљ 1 2
77. Јанковић Марко 62 атлетика - кугла 1 2
78. Ћирић Урош 53 атлетика - 4х100м 1 2
79. Долганов Александар 61 атлетика - 4х100м 1 2
80. Остојић Милош 62 атлетика - резерва 1 2
81. Новаковић Лука 61 атлетика - резерва 1 2
82. Смиљић Љубица 52 атлетика - 4х100м 2
83. Николић Николина 52 атлетика - 4х100м 2
84. Брцановић Александра 63 атлетика - 4х100м 2
85. Петровић Јона 63 атлетика - 4х100м 2 2
86. Пантић Маша 61 атлетика - кугла 1
87. Петровић Јона 63 атлетика - 300м 1
88. Петровић Милан 81 атлетика - 100м 1
89. Ракић Милан 84 атлетика - 800м 1
90. Милосављевић Никола 84 атлетика - кугла 3
91. Милоски Стефан 81 атлетика  3
92. Вуковић Растко 83 атлетика - 4х100м 2
93. Мраковић Нада 71 атлетика - 100м  
94. Илић Анђела 73 атлетика - 300м

екипно општинско и градско 1

и окружно 2

95. Добрашиновић Елена 73 атлетика - 600м

екипно општинско и градско 1

и окружно 2

96. Јакшић Милица 83 атлетика - даљ/вис 2 2
97. Челиковић Марија 83 атлетика - кугла 2 3  
98. Мраковић Нада 71 атлетика - 4х100м 1 1
99. Миловановић Катарина 83 атлетика - 4х100м 1 1
100. Черњански Јована 84 атлетика - 4х100м 1 1
101. Јакшић Милица 83 атлетика - 4х100м 1 1
102. Ал-Сааб Ферид 73 атлетика - 4х100м 2
103. Карасовић Нина 21 математика - Мислиша 1
104. Тепавац Исидора 21 математика - Мислиша 3
105. Дробњаковић Ана 21 математика - Мислиша 3
106. Милоски Стефан 81 атлетика - 4х100м 2
107. Петровић Милан 81 атлетика - 4х100м 2
108. Марковић Александар 82 ТИО 3
109. Јакшић Љубица 82 ТИО 3
110. Џабасан Бојана 81 ТИО 3
111. Шешеља Милица 73 атлетика екипно 2 међуокружно
112. Мраковић Нада 71 атлетика екипно 2 међуокружно
113. Илић Анђела 73 атлетика екипно 2 међуокружно
115. Петровић Јона 63 атлетика екипно 2 међуокружно
116. Челиковић Марија 83 атлетика екипно 2 међуокружно
117. Јакшић Милица 83 атлетика екипно 2 међуокружно
118. Черњански Јована 84 атлетика екипно 2 међуокружно
119. Миловановић Катарина 83 атлетика екипно 2 међуокружно
120. Јакшић Милица 83 атлетика  2 међуокружно - појединачно
121. Влајић Тара 32 читалачка значка награда
122. Карашићевић Ања 33 читалачка значка награда
123. Новаковић Анђела 33 читалачка значка награда
124. Бошњаковић Александар 42 читалачка значка награда
125. Русо Урош 42 читалачка значка награда
126. Јуришић Вук 43 читалачка значка награда
127. Здравковић Јован 72 читалачка значка награда
128. Стојановић Петар 72 читалачка значка награда

Moodle

Moodle

Brojač poseta

00869943
Danas
Juče
Ove Nedelje
Ovog meseca
Prošli mesec
Ukupno
115
341
1472
7674
8941
869943

Your IP: 54.198.102.92
Server Time: 24-06-2017 03:54:31

Raspored zvona

Biblioteka

Otvorena vrata