• Панорама школе

  • Савремено опремљене учионице

  • Ми у дигиталном кабинету

  • Ученици другог разреда на часу

  • Отворена врата за будуће прваке

ОШ "Надежда Петровић"

Нови Београд, Луја Адамича 4 тел: 011/26-01-295

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

 

Видовдански турнир у шаху

 

Последњег дана школске године 2018/2019. у нашој школи одржан је традиционални Видовдански шаховски турнир, који је и овог пута изазвао велику пажњу ученика. Око 100 такмичара, од најмлађих до ученика шестог разреда, узело је учешће у веома занимљивом турниру који је завршен такмичењем родитеља и старијих чланова породица. Техничку подршку је обезбедио ШК „Делфин“.

За победнике обезбеђени су пехари, а друга и трећа места, као и сви учесници турнира награђени су медаљама које је обезбедио ШК "Делфин".

 

Vidovdanski turnir – I razred devojcice
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 7 Miljkovic Una SRB 8
2 5 Kolinski Dunja SRB 3 9
3 11 Savkvic Dunja SRB 3
4 1 Babic Biljana SRB 8
5 12 Stojkovic SOfija SRB
6 3 Bucek Mila SRB 2
7 4 Knezevic Martina SRB 7
8 6 Miljkovic Eva SRB 7
9 8 Milosavljevic Jana SRB
10 9 Polic Tara SRB
11 2 Blagojevic Ljudmila SRB 1
12 10 Radovanovic Hana SRB ½

 

Vidovdanski turnir – I razred decaci
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 8 Savic Bojan SRB 4 8
2 1 Bogdanovic Gavrilo SRB 3 8
  7 Milivojevic Jovan SRB 3 8
4 5 Marinkovic Vukasin SRB 2 9
5 3 Kovar Luka SRB 2 8
6 10 Vasic Djoordje SRB 2 6
7 2 Jeftic Ilija SRB 2 6
  6 Martinovic Tadija SRB 2 6
9 9 Valjarevic Jovan SRB 2
10 11 Vukicevuc Boris SRB 1 8
11 4 Lisica Milan SRB 1 6

 

Vidovdanski turnir – II razred devojcice
           
             
Konacna lista
           
             
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.  
1 1 Bogdanovic Vera SRB 4 8  
2 10 Serdarevic Ana SRB 3  
3 3 Kolasinac Milena SRB 3  
4 2 Dimitrijevic Jana SRB 3  
5 11 Stanic Milica SRB 6  
6 13 Stojkovic Maja SRB 6  
7 6 Moljkovic Hana SRB 2  
8 5 Lovric Sara SRB  
9 7 Nisic Anja SRB  
10 12 Stojisvljevic Senka SRB 6  
11 4 Kucin Branka SRB 6  
12 9 Savkovic Suncica SRB 1 8  
13 8 Pavlovic Lara SRB 1 7  

 

Vidovdanski turnir – II razred decaci    
           
Konacna lista        
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 14 Vasic Stefan SRB 4 7
2 8 Miljkovic Vuk SRB
3 1 Dragic Ilija SRB 3 8
4 12 Tojcic Aleksandar SRB 9
5 11 Stepanovic Bogdan SRB
6 4 Jankovic Aleksa SRB 7
7 9 Nedimovic Uros SRB 2
8 7 Markovic Milos SRB 2 8
9 6 Lukac Damjan SRB 2
10 5 Loncar Predrag SRB 2 5
11 15 Vukoje  Luka SRB 6
12 3 Jaksic Mihajlo SRB 6
13 13 Tojcic Stefan SRB 1 8
14 2 Dugacki Matija SRB 1
15 10 Rakonjac Vuk SRB 1 5

 

Vidovdanski turnir – III i IV razred devojcice
           
             
Konacna lista
           
             
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.  
1 3 Savic Mila SRB 4 7  
2 4 Savkovic Milica SRB 3 7  
3 2 Misita Isidora SRB 2 9  
4 6 Stankovic Mila SRB 2 7  
5 1 Maksimovic Nadja SRB 1 9  
6 7 Zivic ZOja SRB 1  
7 5 Stanic Katarina SRB 0 7  
             
             

 

Vidovdanski turnir – III i IV razred – decaci
           
             
Pozicija posle kola 4
           
             
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.  
1 1 Babic Petar SRB 4 6  
2 5 Kupi Andrej SRB 3  
3 4 Grac Predrag SRB 3  
4 9 Pantic Vanja SRB 2 8  
5 8 Obradovic Stefan SRB 2  
6 2 Djuric Nikola SRB 2  
7 6 Mihailovic Uros SRB 2 6  
8 3 Djuricic Stefan SRB 1  
9 7 Misita Uros SRB 1  

 

Vidovdanski turnir – V razred
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena Rez.
1 1 Filipovic Damjan SRB 5 0
2 6 Soldo Aleksa SRB 4 0
3 2 Jeremic Veljko SRB 3 0
4 3 Kovacevic Luka SRB 2 0
5 5 Radanovic Petar SRB 1 0
6 4 Kosutic Luka SRB 0 0

 

Vidovdanski turnir – VI razred
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena Rez.
1 3 Kvasnevski Pavle SRB 0
2 1 Vuckovic Nemanja SRB 3 0
3 4 Popovic Milos SRB 2 0
4 2 Dinic Lazar SRB 0
5 5 Zivovic Uros SRB 0 0

 

Vidovdanski turnir – Seniorke
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 6 Serdarevic Ana SRB 4
2 7 Serdarevic Tamara SRB 3
3 1 Bogdanovic Vera SRB 3 6
4 4 Moljkovic Hana SRB 2 9
5 2 Djuricic Sladjana SRB 2 5
6 5 Moljkovic Iva SRB 1 9
7 3 Lukac Mirjana SRB 1

 

Vidovdanski turnir – Seniori
         
           
Konacna lista
         
           
Plasman SBr. Ime FED Poena BK.
1 3 Kecman Jovo SRB 4 7
2 5 Miljkovic Petar SRB 3 9
3 6 Neskovic Miroljub SRB 3
4 4 Markovic FIlip SRB 8
  8 Simic Mladen SRB 8
6 1 Bogdanovic Zivota SRB
7 11 Vasic Goran SRB
8 10 Tojcic Ugljesa SRB 1 8
9 7 Pavlovic Sima SRB 1 7
10 2 Jeftic Nikola SRB 1 6
11 9 Stepanovic Dragisa SRB 0 7


Видовдански шаховски турнир у нашој школи

 

Ученици наше школе, родитељи и старији чланови породице могу да се пријаве на шаховско такмичење посвећено обележавању Видовдана. Организациони одбор шаховског турнира наше школе и ШК "Делфин" припремили су вредне награде и добру вољу с циљем популаризације шаховске игре. 

Турнир ће бити одржан 14.6.2019. у 12 часова за ученике наше школе.

Сениори и сениорке ће почети такмичење после доделе пехара и медаља ученицима наше школе.

 

СРЕЋНО!