• Наша школа

• Савремена настава

• Део колектива школе

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

У школској 2020/2021. години изучаваће се као други страни језик:

ИТАЛИЈАНСКИ и НЕМАЧКИ

Веб пријава детета за упис у први разред

GrbSrbije 03

Поштовани родитељи

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2021. год.

Дете можете пријавити и овде на сајту, ако кликнете на следећи линк:

Пријавите првака овде на сајту

Ако буде неопходно да, осим попуњене електонске пријаве, предате и писмени захтев, обавестићемо Вас.

Хвала што сте одабрали ову школу за упис свог детета

Упис првака

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Photos icon

„Пријатељи деце општине Нови Београд“ су, у складу са Календаром заједничких активности за школску 2019/2020. и Програмом рада за 2020. годину, за ученике основних и средњих школа Новог Београда организовали ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ЛИКОВНИ КОНКУРС „ПТИЦЕ“.

На такмичење је стигло 166 радова ученика основних и средњих школа (један ученик – један рад). Учествовало је 65 проф. разредне наставе и проф. ликовне културе основних и средњих школа општине Нови Београд.

Резултати Oпштинског ликовног такмичења "Упознајмо птице" у организацији" Пријатељи деце Нови Београд".

Млађи разреди:
3. место: Богдан Степановић 3/3
3. место: Вукашин Петровић 2/2
Похвала:
Михаела Бечеј 2/2

Старији разреди:
3. место: Милица Иванковић 6/1
Похвала:
Петар Радосављевић 5/1
Петар Пашић 5/2

Радови награђених ученика који су освојили прво, друго и треће место, заједно ће се такмичити као општинска екипа, на Градском такмичењу.
Честитке добитницима награда!