Уџбеници за 2018/2019 школску годину

Милина Кораћ
 Антонела Земановић Манчић
 Едита Фабри Кошутић

• Класично одељење са продуженим боравком је организовано у једној смени, пре подне. За ученике је организован продужени боравак, сваког дана, после наставе.Ученици у боравку имају комплетан ручак. Боравак није обавезан, а ученици у продуженом боравку, у школи могу остати до 17:30. Родитељи децу могу узети из боравка у било које време.
  • Целодневна настава је организована на следећи начин: Ученици имају два учитеља. Један предаје једну групу предмета пре подне. Ученици потом имају ручак у школи и после ручка се враћају на наставу са другим учитељом, који предаје другу групу предмета. Ученици су у школи сваки дан "цео дан". Зато се овај облик наставе и зове "целодневна". За разлику од класичне наставе, у целодневној настави оптерећеност ученика је равномерније распоређена. Школске торбе ученици, обично, доносе у понедељак, а носе их кући у петак. Значи да ученици у школи, у току наставе, ураде све задатке.

Приликом уписа, родитељи треба да нагласе који облик наставе им одговара.

2092

Your IP: 54.144.82.216