Панорама школе

Ми у дигиталном кабинету

Ученици другог разреда

• Slike škole

Најлепши смо, али нећемо да се хвалимо

Logo škole

Нови Београд, Луја Адамича 4    тел: 011/26-01-295

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Ocena korisnika:   / 0
NajlošijeNajbolje

Учитељи у првом разреду и настава у школској 2017/2018. години, биће организовани на следећи начин:

Учитељоблик наставеНапомена

Дејан Ковачевић
 Милина Катић

Целодневна настава

Драгица Јовановић

Класично одељење

1. Класично одељење са продуженим боравком је организовано у једној смени, пре подне. За ученике је организован продужени боравак, сваког дана, после наставе.Ученици у боравку имају комплетан ручак. Боравак није обавезан, а ученици у продуженом боравку, у школи могу остати до 17:30. Родитељи децу могу узети из боравка у било које време.
  2. Целодневна настава је организована на следећи начин: Ученици имају два учитеља. Један предаје једну групу предмета пре подне. Ученици потом имају ручак у школи и после ручка се враћају на наставу са другим учитељом, који предаје другу групу предмета. Ученици су у школи сваки дан "цео дан". Зато се овај облик наставе и зове "целодневна". За разлику од класичне наставе, у целодневној настави оптерећеност ученика је равномерније распоређена. Школске торбе ученици, обично, доносе у понедељак, а носе их кући у петак. Значи да ученици у школи, у току наставе, ураде све задатке и све оно што ученици у класичној настави раде код куће.

Приликом уписа, родитељи треба да нагласе који облик наставе им одговара.

Ove Nedelje

Your IP: 54.167.231.97