• Наша школа

• Савремена настава

• Део колектива школе

Нови Београд, Луја Адамича 4, тел: 26 01 295

У школској 2020/2021. години изучаваће се као други страни језик:

ИТАЛИЈАНСКИ и НЕМАЧКИ

Photos icon

Уџбеници за 2020/2021 школску годину

Ocena korisnika:  5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna

ДАН ШКОЛЕ 12.10.2020.

Ученици од 1. до 8. разреда су припремили ликовне радове за Дан школе. Изложени радови су инспирисани ликом и делом наше познате уметнице Надежде Петровић. Такође, на изложби се могу погледати награђени радови са општинских ликовних такмичења, као и илустрације пословица и изрека и радови сатова који су рађени на часовима технике и технологије. Уживајте у изложби у холу и дигиталном окружењу.

Свим запосленима и ђацима желимо срећан Дан школе!

Дечја недеља у нашој школи посвећена је заштити животне средине, очувању здравља, правима и потребама деце. Ученици од 1. до 4. разреда украсили су хол школе својим радовима и порукама.

На општинском онлајн ликовном такмичењу на тему "Илустовање српских пословица и изрека" у огранизацији "Пријатеља деце Новог Београда" наши ученици су освојили:

1.место: Мила Милентијевић 5/1, тема рада: "Боље врабац у руци, него голуб на грани"
3.место: Урош Мисита 5/3, тема рада: "Невоља свачему човека научи"
Честитамо добитницима награда, као и свим ученицима који су учествовали у ликовном конкурсу.

Резултати првог ликовног општинског онлајн такмичења "Шта у мом срцу лежи":

1. место млађи разреди: Михајло Алексић 2-1

3. место старији разреди: Ања Михајловић 8-1

4.10.2020.Svetski Dan zdrave hrane i Dan zaštite životinja

U našoj školi smo obeležili svetski Dan zdrave hrane i Dan životinja uz izložbu u holu škole i online izložbu na platformi Padlet. Izložba se sastoji od djackih fotografija kućnih ljubimaca, fotografija zdravih obroka aranžiranih na zanimljiv i kreativ način i crteža. Učestvovali su učenici od 1. do 8. razreda. Djake pozivamo da pogledaju izložbu u holu škole, a takodje za sve je dostupno online na linkovima:

ZDRAVA HRANA

Елементаријум

kuglice

Научнопопуларни портал ЦПН

Учење на даљину

Алати за учење на даљину
zuovУчење на даљину