Након успешно сакупљених 60 килограма пластичних чепова, у року од три месеца, Основна школа ,,Надежда Петровић"  наставља да спроводи ову хуману, едукативну и еколошку акцију. Удружење параплегичара Зрењанин, на овај начин, кроз донацију прикупљених пластичних чепова и њиховом продајом, остварује средства помоћу којих члановима свог удружења обезбеђује инвалидска колица и друга помагала.

Више информација о акцији можете пронаћи на интернет страници cepzahendikep.org .

Humanitarna akcija

Прикључите се акцији сакупљања чепова!

Припремила:

Едита Фабри

Помозите да се од рециклирања чепова набаве ортопедска помагала за оне којима су преко потребна.

У акцији Чеп за хендикеп прикупљају се све врсте пластичних чепова: са флашица од воде и сокова, са шампона, омекшивача, купки, пластичних затварача са млека и других тетрапак  амбалажа, чепови са паковања од кечапа, моторних и јестиви уља и слично.

Your IP: 34.204.191.31
19.10.2019 22:10