Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

Књижевна олимпијада

Општинско такмичење

Одржана у ОШ "Надежда Петровић"

3. марта 2019. године

 

 

ДОПУНЕ РЕШЕЊА ЗА КЊИЖЕВНУ ОЛИМПИЈАДУ – ОШ и СШ – ОПШТИНСКИ НИВО

4.3.2019.

7. разред

7. питање: Изоставља се из бодовања.
9. питање: Изоставља се из бодовања.

ПРВО МЕСТО: 20, 19, 18 и 17 бодова
ДРУГО МЕСТО: 16 и 15 бодова
ТРЕЋЕ МЕСТО: 14 бодова

8. разред

14. питање: Прихвата се и уколико је ученик написао МЕТАФОРА.
20. питање: Прихвата се и уколико је ученик написао само презиме, дакле ГЕТЕ.
4. питање: Изоставља се из бодовања.
11. питање: Прихвата се и уколико је ученик као одговор на питање о књижевној врсти написао ЛИРСКА ПЕСМА.

 УЧЕНИЦИМА ЋЕ СЕ СВИ ТАЧНИ ОДГОВОРИ ПРИЗНАВАТИ И БОДОВАТИ (И ЗА 4. И ЗА 14. ПИТАЊЕ)

 

1.3.2019

Решења задатака

kljuc7

 

kljuc7a

 kljuc8

 kljuc8a

 

 Резултати

За осми разред

Прво место 20-19

Друго место 18-17

Треће место 16-15

За седми разред

Прво место 8-17

Друго место 16-15

Треће место 14

Жалбе на резултате у понедељак 4. марта 2019. године од 11:00 до 13:00 часова

7. разред

Ред.
Бр.
Презиме и име ученикаНаставникШколашифра
ученика
Број
поена
1 Илић Лазар Марина Васић Кнегиња Милица 1076 17
2 Дробњак Данијела Вања Секуловић Младост 1057 14
3 Стефановић Ирина Катарина Бошковић 20 Октобар 1064 14
4 Младеновић Николина Милош Алексић 20 Октобар 1065 14
5 Адамовић Петар Радмила Орељ Иван Гундулић 1084 14
6 Мефаиловски Станојевић Дарија Данијела Љујић Душко Радовић 1053 13
7 Славковић Милица Вања Секуловић Младост 1056 13
9 Петровић Софија Данијела Матић Јован Стерија Поповић 1074 13
10 Кисо Марија Радмила Орељ Иван Гундулић 1083 13
11 Марић Јована Бојана Данчула Дејановић Ратко Митровић 1047 13
12 Вучковић Нађа Јелена Стаменковић Ђуро Стругар 1061 12
13 Димитријевић Сара Марија Станисављевић Кнегиња Милица 1077 12
14 Кнежевић Катарина Марија Станисављевић Кнегиња Милица 1078 12
15 Малинић Анђела Данијела Квас Душко Радовић 1051 11
16 Бонџић Наталија Данијела Љујић Душко Радовић 1052 11
17 Цанг Уна Весна Ждрња 20 Октобар 1062 11
18 Дивјак Анђела Ковиљка Јоцић Милан Ракић 1085 11
19 Лабудовић Мина Александра Станковић Драган Лукић 1088 11
20 Милијановић Наталија Радмила Орељ Иван Гундулић 1082 10
21 Мраковић Катарина Олга Кољеншић Ђуро Стругар 1060 9
22 Ласковић Катарина Весна Ждрња 20 Октобар 1063 9
23 Видмар Софија Марина Васић Кнегиња Милица 1075 9
24 Стевановић Ана Марија Станисављевић Кнегиња Милица 1079 9
25 Лукић Нађа Душица Благојевић Милан Ракић 1080 9
26 Живковић Анђела Марта Анђелић Младост 1059 8
27 Крсмановић Павле Вања Секуловић Младост 1058 7
28 Митић Анастасија Вукица Станковић Борислав Пекић 1048  
29 Ђорђевић Маша Вукица Станковић Борислав Пекић 1049  
30 Маринковић Милош Вукица Станковић Борислав Пекић 1050  
31 Милошевић Александра Данијела Љујић Душко Радовић 1054  
32 Рачуница Симона Марта Анђелић Младост 1055  
33 Петровић Ања Имрена Ђорђев Надежда Петровић 1066  
34 Тојчић Ана Имрена Ђорђев Надежда Петровић 1067  
35 Јанићијевић Нађа Имрена Ђорђев Надежда Петровић 1068  
36 Љутај Лаура Тијана Влатковић Лаза Костић 1069  
37 Несторовић Ана Данијела Матић Јован Стерија Поповић 1070  
38 Милановић Николина Јелена Ковачевић Јован Стерија Поповић 1071  
39 Марковић Милан Јелена Ковачевић Јован Стерија Поповић 1072  
40 Давидовић Милица Душица Благојевић Милан Ракић 1081  
41 Церовина Никола Александра Станковић Драган Лукић 1086  
42 Влаисављевић Јана Александра Станковић Драган Лукић 1087  
43 Савић Анђелија Снежана Рајић Драган Лукић 1089  

 

 8. разред

Ред.
Бр.
Презиме и име ученикаНаставникШколашифра
ученика
Број
поена
1 Цицмил Тамара Јасмина Јелисавчић Лаза Костић 1029 17
2 Остојић Мина Јован Милановић Јован Стерија Поповић 1031 17
3 Смиљанић Јован Весна Петровић Кнегиња Милица 1036 17
4 Пешић Тијана Марија Милинковић Јован Стерија Поповић 1095 17
5 Лазаревски Мина Нада Гајић Марко Орешковић 1010 16
6 Спасовски Сашка Нада Гајић Марко Орешковић 1011 16
7 Радмановић Ива Јелена Стаменковић Ђуро Стругар 1012 16
8 Ршумовић Мила Јасмина Јелисавчић Лаза Костић 1030 16
9 Зејнели Ема Сузана Кићановић Иван Гундулић 1041 16
10 Мина Младеновић Весна Петровић Кнегиња Милица 1092 16
11 Мијушковић Рајна Весна Ждрња 20 Октобар 1001 15
12 Влаисављевић Сара Вера Поледица Краљ Александар I 1013 15
13 Суботић Душан Весна Ждрња 20 Октобар 1002 14
14 Савић Сара Александра Ерић Краљ Александар I 1015 14
15 Даница Васић Милан Тешић Младост 1024 14
16 Киш Мина Славица Ковачевић Милан Ракић 1038 14
17 Бошковић Богдан Бојана Данчула Дејановић Ратко Митровић 1046 15
18 Надежда Пејић Весна Петровић Кнегиња Милица 1093 14
19 Бакић Александра Данијела Матић Јован Стерија Поповић 1096 14
20 Симона Дина Новаковић   Бранко Радичевић 1098 14
  Пантовић Барбара Марија Милинковић Јован Стерија Поповић 1073 14
21 Мишић Лука Весна Ждрња 20 Октобар 1007 13
22 Бадовинац Бјанка Јован Милановић Јован Стерија Поповић 1032 13
23 Бељуревић Ања Славица Ковачевић Милан Ракић 1039 13
24 Тара Ђорђевић Милан Тешић Младост 1023 12
25 Кнежевић Марија Весна Петровић Кнегиња Милица 1033 12
26 Николић Алекса Весна Петровић Кнегиња Милица 1034 12
27 Љубојевић Сара Сузана Кићановић Иван Гундулић 1042 12
28 Милица Радовић Нада Гајић Марко Орешковић 1091 12
29 Гавриловић Јован Весна Ждрња 20 Октобар 1006 11
30 Милетић Ања Александра Ерић Краљ Александар I 1014 11
31 Јанузовић Милена Данијела Квас Душко Радовић 1021 11
32 Душан Ђорђевић Милан Тешић Младост 1022 11
33 Антанасковић Андреа Јасмина Јелисавчић Лаза Костић 1028 11
34 Пурић Филип Весна Петровић Кнегиња Милица 1035 11
35 Станковић Мила Весна Петровић Кнегиња Милица 1037 11
36 Узелац Вера Јасмина Јелисавчић Лаза Костић 1027 10
37 Емилија Шиљеговић Нада Гајић Марко Орешковић 1090 10
38 Стефановић Александра Милан Тешић Младост 1025 9
39 Бошковић Матеја Ана Марић Драган Лукић 1043 8
40 Зечевић Милица Славица Ковачевић Милан Ракић 1097 7
41 Докић Александра Вања Секуловић Младост 1099 7
42 Јаковљевић Сања Нада Гајић Марко Орешковић 1009 5
43 Перић Андријана Душица Благојевић Милан Ракић 1040 5
44 Петровић Тијана Весна Ждрња 20 Октобар 1003  
45 Косанић Сања Весна Ждрња 20 Октобар 1004  
46 Панић Милош Весна Ждрња 20 Октобар 1005  
47 Стошић Јелена Весна Ждрња 20 Октобар 1008  
48 Марковић Владана Ивана Станковић Борислав Пекић 1016  
49 Бричић Софија Ивана Станковић Борислав Пекић 1017  
50 Којић Георгије Ивана Станковић Борислав Пекић 1018  
51 Вукас Михаило Ивана Станковић Борислав Пекић 1019  
52 Ралић Данило Дијана Божић Борислав Пекић 1020  
53 Лучић Александа Милан Тешић Младост 1026  
54 Томасовић Андреа Ана Марић Драган Лукић 1044  
55 Хамовић Лазар Драгана Анђелковић Драган Лукић 1045  
56 Ђорђе Тошев Весна Петровић Кнегиња Милица 1094  
57 Младеновић Мина   Кнегиња Милица