Панорама школе

Савремено опремљене учионице

Ми у дигиталном кабинету

• Slike škole

Ученици другог разреда на часу

• Slike škole

Најлепши смо, али нећемо да се хвалимо

Logo škole

Нови Београд, Луја Адамича 4    тел: 011/26-01-295

Уџбеници за 2017/2018 школску годину

Ocena korisnika:   / 0
NajlošijeNajbolje

Karnevalom od Trga republike do Kalemegdana danas je u Beogradu počela manifestacija "Radost Evrope" u kojoj učestvuje oko 500 mališana iz 16 evropskih zemalja i delegacija dece iz Kine.

Manifestacija se održava pod sloganom "Svako dete ima krila" i trajaće do 5. oktobra, a svečanom otvaranju na Kalemegdanu, kod spomenika Pobednik, prisustvovao je i gradski menadžer Goran Vesić.

- Ova manifestacija je specifična po tome što su deca koja dolaze u Beograd smeštena kod svojih vršnjaka, a tako se rađaju prijateljstva koja ostaju često i za ceo život. Kada bi neko napisao knjigu o prijateljstvima na ovoj manifestaciji siguran sam da bismo našli zaista divne priče i zato je ova manifestacija posebna - rekao je Vesić.

Deca iz 17 beogradskih osnovnih škola ugostili su u svojim domovima vršnjake iz Belorusije, Bugarske, Crne Gore, Hrvatske, Kine, Litvanije, Makedonije, Moldavije, Nemačke, Poljske, Rumunije, Rusije, Slovačke, Slovenije, Turske i Ukrajine.

Preuzeto: http://www.blic.rs

Ove Nedelje