Rukomet - razno
 

Reprezentativke Srbije koje se pripremaju za nastup na Evropskom prvenstvu u Francuskoj, posetile su u utorak osnovnu školu "Nadežda Petrović" na Novom Beogradu gde su uzele učešća u javnom času rukometa.

Devojčice i dečaci mlađih razreda dobili su osnovne lekcije o sportu i rukometu od strane koordinatora za mini-rukomet Rukometnog saveza Srbije, Milana Petronijevića.

Uz asistenciju učitelja i nastavnika fizičke kulture, školarci nisu mogli da sakriju radost zbog šanse da se oprobaju ispred rukometnog gola, a euforija je nastala kada su se pojavile Jovana Stoiljković, Sanja Radosavljević, Dijana Radojević i Marija Čolić.


 

Najbolje srpske rukometašice pridružile su se animaciji više od stotinu dece koja su imala priliku da se oprobaju kao golmani, ali i šuteri.

Preuzeto: https://sport.blic.rs